Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jooooj ja bih išao samo zbog Galineca,ali nemrem..[smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3][smiley3]

Gagi moj dragi

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

1. kako uzrokovati pad cijena dionica pomocu medija i jeftino kupovati iste, te se pritom smijati novom hanfinom pravilniku o manipulacijama cijena..

ili:

2. koliku proviziju mislite da bi trebao imati Hafin serif u svome radu kao strucni vanjski suradnik fondova

glasajte za prigodniji naslov okruglog stola

[smiley2]

kako bilo da bilo.. sve se nekako poklapa.. novi pravilnik.. isupi fond menadzera.. emisija u prime time-u na TV-u..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nesto malo gledam ove ukupno K/P…i recimo atpl jucer se pojavilo ukupno K 14387kom naspram P 3754kom…isto tako dlkv K 13791 naspram P 9917…. a ono pada i crveni se…neznam[smiley15]


cestitke onome koji je ubo ckml po 5800. naklon do poda[smiley2]

Ja cestitam onome tko je to prodao. Uspio mi je srusiti cijeli portfelj za 2,5% samo s tom transakcijom [smiley9]
Izgleda da kod nas apsulutno nikakve logike nema na trzistu.


super24: ” cestitke onome koji je ubo ckml po 5800. naklon do poda[smiley2] ” Ja cestitam onome tko je to prodao. Uspio mi je srusiti cijeli portfelj za 2,5% samo s tom transakcijom [smiley9] Izgleda da kod nas apsulutno nikakve logike nema na trzistu.

eni portfelj zadnja dva tjedna,8% gore,8 %dolje…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ja taman presložio portfelj prije korekcije tako da sam oko 10% u minusu[smiley7]

you think your special you do, i can see it in your eyes

ludlum:

Dow je u plusu 0,40%,Nasdaq u plusu 0,40%,Dax na 0 a mi u debelom minusu od 1,22 % !!!
To je još jedan dokaz da naša burza nema nikakav utjecaj na događanja vani, odnosno ako ima onda mimimalno na ono što se događa u Aust. i Njemačkoj.
Kod nas fondovi odlučuju kad bu gore a kad dole.

Jesi ih gledao i dok smo divlje rasli, ili ih prizivamo samo kad padamo?

slažem se.
ovdje treba napomenuti da strane burze imaju i te kako utjecaja na našu,(sjetite se nedavno SAD i Azije ) , , ali kada dođe oporavak , ne mogu fondovi vječito spuštati cijenu.
samo malo strpljenja.
možda ne sutra, prekosutra, ali već slijedeću sedmicu možemo očekivati oporavak.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Ja taman presložio portfelj prije korekcije tako da sam oko 10% u minusu[smiley7]

A jesi ga preslozio, pa pao vise nego CROBEX [smiley2]. Bit ce bolje, nema veze.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ja taman presložio portfelj prije korekcije tako da sam oko 10% u minusu[smiley7]

Isto i ja [smiley5]

lula:

Ja taman presložio portfelj prije korekcije tako da sam oko 10% u minusu[smiley7]

A jesi ga preslozio, pa pao vise nego CROBEX [smiley2]. Bit ce bolje, nema veze.

To samo znači da je u dionicama koje će i rasti brže od crobexa, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Evo ako nekoga zanima:

okrugli-stol

Slučajno dosta dobro poznajem dvojicu ljudi (predavača) s ovog okruglog stola. Mislim da je njihovo znanje o burzi i o ulaganjima vrlo loše. Vjerujem da ostali znaju puno više o tomu, ali ova dvojica koju ja poznajem nisu mi baš neki znalci u tom području.
I nikad im ne bih dao da mi vode portfelj niti na tjedan dana…

Očigledno je došlo vrijeme da se mirovinskim fondovima dopusti ulaganje u JDD kotaciju.
Odlično po likvidne blue chip dionice iz te kotacije, međutim ja se pitam nešto drugo.
Nije li možda to razlog zbog čega dionice iz prve kotacije tako padaju , ali baš sve zadnjih dana, pa i tjedana?
Što misle ostali, neki dan sam pročitao u jednom komentaru da su opet sve dionice iz prve kotacije bilježile minusna stanja..hm..
Nekako mi se čini da postoji veza..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close