Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mogu reći da neki zarađuju i dok cijena pada, možda nikad ne bi uspjeli prodat tolike količine dionica, novi investitori koji su ušli ove godine nadam se da nisu ipak sve rasprodali, a ako jesu nadam se da su ipak prodavali i da su još na dobitku,,,s burzom treba bit samo strpljiv i sad kupovat kad cijene padaju, ali samo podcjenjene dionice, da ima na našem tržištu bolesno skupih ima,,,a kaj je najgore da svi misle da imaju podcjenjenu dionicu……

e to je problem ,,taj dok jednog dana ***obrisano*** dat će je pošto poto,,,, sad se kupuje dok padaju,,,dok rastu nikad nist ne kupim….a novaca vjerujte mi ima rast će to…doći će i taj dan..

Malo nam i VART posustaje (238)

ANASTASIA JE OTISLA!

Dow je u plusu 0,40%,Nasdaq u plusu 0,40%,Dax na 0 a mi u debelom minusu od 1,22 % !!!
To je još jedan dokaz da naša burza nema nikakav utjecaj na događanja vani, odnosno ako ima onda mimimalno na ono što se događa u Aust. i Njemačkoj.
Kod nas fondovi odlučuju kad bu gore a kad dole.


Dow je u plusu 0,40%,Nasdaq u plusu 0,40%,Dax na 0 a mi u debelom minusu od 1,22 % !!! To je još jedan dokaz da naša burza nema nikakav utjecaj na događanja vani, odnosno ako ima onda mimimalno na ono što se događa u Aust. i Njemačkoj. Kod nas fondovi odlučuju kad bu gore a kad dole.

Upravo tako.
Kad njima bude odgovaralo ovo će prestati [smiley10]


Kad njima bude odgovaralo ovo će prestati [smiley10]

S obzirom na to da su primili dosta keša,logično je da se ovo događa,možda potraje i tjedan dva,pa taman dolaze izvještaji….
Vidjeti ćemo..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Da vidimo današnji kraj trgovanja?

Blah, i VART ste srusili. A bas mi je portfelj bio jako dobar s obzirom na korekciju.
Ajde rusi jos, da uzmem ovih 60 komada

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ništa od kupnje izgleda, nema mrdanja na kraju.


S obzirom na to da su primili dosta keša,logično je da se ovo događa,možda potraje i tjedan dva,pa taman dolaze izvještaji…. Vidjeti ćemo..

Ma sve mi ovo nekako čudan miris ima od početka.
Istina je da ima svakakvih omjera cijena i dionica kod nas ali mislim da ova korekcija nikako nije zbog “zdravlja tržišta”.
Priključuju se mirovnjaci, čekaju se izvješća, bio je summit u Splitu, onaj iz Aureusa se šepurio i “upozoravao”….
Ne znam, ali nije mi ovo spontana reakcija tržišta…
Moje mišljenje

Hm, prije jedno 3 tjedna dobio sam od KD-a pismo u kojem je uz ostala izvjesca o radu i promjenama u fondu pisalo i nesto u stilu “imali smo dobre prinose, ali covjek treba znati da moze biti i padova”. Aureus ima akciju – zbrojite 2 i 2.


onaj iz Aureusa se šepurio i “upozoravao”…. Ne znam, ali nije mi ovo spontana reakcija tržišta… Moje mišljenje

Onaj iz Aureusa nema najbolji prinos ovu godinu,onaj iz Aureusa ima keša,onaj iz Aureusa se skompao s Gagim,a Gagi odavno viče na visoke cijene,još od pretprošle godine,onaj iz Aureusa je ušao u INDG,opet sa Gagijem kompa…..nije mi drag onaj iz Aureusa…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Hm, prije jedno 3 tjedna dobio sam od KD-a pismo u kojem je uz ostala izvjesca o radu i promjenama u fondu pisalo i nesto u stilu “imali smo dobre prinose, ali covjek treba znati da moze biti i padova”. Aureus ima akciju – zbrojite 2 i 2.

Idemo mi njih sjebati..rasprodati portfelje do kraja lipnja,izazvati paniku pa nek pjevaju…u biti shebali bi narod,nije fer.
Ajmo otvoriti temu:Kako shebati fondove?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close