Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


*hugh

Petak, 24.06.2011 10:48:39

CROBEX 2.244,08 0,05% Rast indeksa | CROBEX10 1.216,51 0,01% Rast indeksa

Stim da nas primaju u EU i da vanjski indexi lome sve pred sobom

ovo je RH i ZSE jedinstvena burza u SVIJETU



*hugh

Petak, 24.06.2011 10:48:39

CROBEX 2.244,08 0,05% Rast indeksa | CROBEX10 1.216,51 0,01% Rast indeksa

Stim da nas primaju u EU i da vanjski indexi lome sve pred sobom

ovo je RH i ZSE jedinstvena burza u SVIJETU
[/quote]
Pa i nije tako loše.
HT i ERNT se dobro drže,a to su solidne dionice.
ATGR toni jer loše posluje.Ako počme zarađivati slčijedi rast.
DLKV lagano tone,a trebao bi i više radi poslovanja.
ADPL raste bez obzira na veliki šoping na 110.
Bravo ZSE.
Ima nade za pametne investitore na ZSE.

Na ZSE će teći med i mlijeko!

Na podravci skriveni nalog, jadne burze i još jadnijeg regulatora.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

isto ko i postovi od kolege viadukta40….;
a neki se ne vide i preko sat vremena na pojedinim temama,
stoga to skriveno kaj imamo na forumu, samo smo preselili na burzu…niš strašno….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

http://www.seebiz.eu/celnici-eu-a-dali-zeleno-svjetlo-hrvatskoj/ar-6783/

Ajmo menađerčići bijeli sad dotucite dionice



MALO SE KASNI.

Ne kasni se, nova pravila burze

2. Redovno trgovanje traje od 10:00-16:00 sati. Uvodi se tzv.varijabilni završetak u trajanju od maksimalno 5 minuta. Drugim riječima, prve transakcije neće se sklapati u 10:00 kao do sada, nego u nasumično odabranom trenutku između 10:00 i 10:05 sati! Jednako tako, redovno trgovanje završavat će u nasumično odabranom trenutku u periodu 16:00-16:05 sati,a ne kao do sada u 16:00 sati!
[/quote]

idiotska pravila, baš po mjeri ZSE! pun mi ih je kufer, mislim da ću sve rasprodati i zatvoriti račune na ZSE!!! [angry]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

5 i po mi ljijona kuna prometa [lol] šteta ne može se psovati ovdje u pičku materinu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


vidjet ćemo kako će ZSE reagirati na dobre vijesti koje se očekuju u petak vezano uz završetak pregovora…a do onda bi se moglo riješiti i ovo s Grčkom pa nas možda iznenadi jedan zeleni vatromet [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Hoće li taj vatromet il šta? Ja evo napravio kokice, pijem pivo i čekam…a vatrometa nema.



Auuu, al se sve srokalo vani, ko kula od karata.

Pitanje do kad će crobex prkosit ovim negativnim promjenama, istini za volju, naše dionice ionako ne pružaju ništa spektakularno u pogledu budućih zarada da bi opravdale sadašnje cijene. Na nekima je već počela prava rasprodaja, na nekima sitna rasprodaja traje već mjesecima.

Kolega lynx, nemojte se ljutit al potencijal o kojem govorite dok tako suvereno raspravljate o vrijednostima pojedinih dionica je onaj koji će možda doći do izražaja za 5 il 10 godina od sada. Kad su u pitanju hrvatske firme zapravo, riječ potencijal treba vrlo vrlo oprezno rabit, jer kod nas potencijal prečesto preraste u fijasko. Tako je i s ulaganjem u dionice.

Još jednom, prava šteta da sutra neće proradit shortselling.

Al zato dolaze nazad skriveni nalozi, al će biti ošišanih i nasanjkanih, već vidim…

USA je skoro završila u zelenome, što znači da će sutra EU u zeleno, a bogme ćemo i mi kad sutra konačno donesu odluku o završetku pregovora! a ti samo sjedi na svom kešu i maštaj o krahu ZSE [yawn] [bye] [lol]
[/quote]

Kolega ne maštam ja o ničemu, a najmanje krahu zse. A da bi neke dionice mogle prije il kasnije krahirat to bi mogle, a isto tako bi neke mogle rast. Al kako stvari fundamentalno stoje daleko više je onih koje bi se mogle prije svrstat u prvu kategoriju.

To šta nitko ne kupuje dionice ne znači da su se svi već "ukrcali", već znači da su većini preskupe sa sadašnjim projekcijama budućeg poslovanja. Tako da kolega, vi i vaši istomišljenici se ne morate bunit na mene i moje postove u kojima sam brutalno iskren, već na loša poslovanja firmi u čije ste dionice uložili. A to šta je takvih puna burza – bad luck, ulažite negdje drugdje.

never surrender

Ovo danas mogao bi biti rekordno nizak promet na ZSE, a to je najbolja poruka našoj vladi što ulagači misle o ulasku HR u EU, odnosno o završetku pregovora kao i o vođenju države od strane Jace i HDZ-ja!

Ovakvu šamarčinu kao što je ova bijeda od prometa uz minus crobexa na dan kad je HR dobila zeleno svjetlo za EU, ne znam tko je jače mogao opaliti vladi od ulagača na ZSE!!!! [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


http://www.seebiz.eu/rba-nezaposlenost-ce-padati-ali-nece-biti-znacajnog-stvaranja-novih-radnih-mjesta/ar-6796/

Da je normalno trgovanje na ZSE samo ovaj podatak index mora gurnut u plus 2% al pošto je ovo ZSE i banditi kolo vode od toga ništa

A zašto bi moralo rasti? Možda zbog ove vijesti nismo zadnjih tjedana pali par dodatnih postotaka.

Još jednom je potvrđeno da ova vijest o pristupanju EU za burzu ne znači gotovo pa apsolutno ništa, jer se osim ispraznih političih pričica i politikanstava na gospodarskom planu ne događa NIŠTA.

Naravno, i idućih mjeseci biti će iskakanja određenih dionica iz ove letargije potaknutih objavama novih poslova, ali realno još pola godine (tj. do parlamentarih izbora) neće se događati ništa.

Volio bih da nisam u pravu, jer gubitak tih pola godine pa još pola godine dok se ne posloži nova vlast, samo će dodatno zatući ostatke našeg gospodarstva. Ne bi me čudilo da i ove godine BDP bude negativan…

Vidim, i njima na ZSE je danas svega dosta pa su zatvorili "nasumično" u 16:00:00…. [lol]

Današnji dan je dokaz sveukupnog kriminala na TK u RH

ZSE vodi i štiti organizirana banda lopova koja pljačka na ZSE u nazad 4 god pod okvirom HANFE

Povjesni dan index u minusu

Dokaz koliko je banda moćna i ruga se svima

Mali dioničar nije poželjan na ZSE i pljačka do zadnje dionice je u tjeku zato nedajte toj bandi lopovskoj sve naj gore je iza nas gore nemože već što je

Sustavno pišu i plaše samo da rasprodate to što imate nedajte nedajte toj bandi lopovskoj

New Report

Close