Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

promjena crobexa je o,o% već minutama, jel to točno ili nešto ne štima?….

@hugh
ne, ne to je samo naša burza. sve je u redu [undecid]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kliring

hvala, a onda bi to samo značilo da je veeelika napetost u zraku…… [lol] [thumbsup]

idem na kavu nakon deset godina na burzi ovu glupost ne želim pratit

ogromna, možeš ju žlicom rezat.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Varijabilno to će ti biti za nas malene kao VIRTUALNO trgovanje

ZNA banda šta radi mali ulagač nije dobro došao i treba na sve načine da bude pokraden

Odlazim i ja, ne želim gledati idiotarije…

Dobro, evo neću vam još 10-tak minuta maknuti bid dok se ne najedem…

ipak mi se čini da nešto na štima crobex je 0,0% a crobex 10 je u plusu 0,04% več više od pola sata…..nešto ipak na štima…jel i vama ostalima tako…ja gledam preko e-zabe……

*hugh

Petak, 24.06.2011 10:48:39

CROBEX 2.244,08 0,05% Rast indeksa | CROBEX10 1.216,51 0,01% Rast indeksa

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



totalna bedastoća……

Nije, time je bitno smanjena mogučnost manipulacije na otvaranju i zatvaranu trgovanja
[/quote]

Meni se baš čini da je mogućnost manipulacije itekako povećana, jer su dosada u 10:00:00 svi imali relativno podjednake šanse (ovisno preko kojeg brokera rade, odnosno o njegovoj brzini izlaganja naloga) da im nalog prvi prodje nakon tog vremena, a sad kad se burza otvori u nasumično odabramo vrijeme, recimo kao danas, u 10:03.28 (vrijeme na investoru), nema šanse da ni izbliza pogodiš hoće li ti nalog proći u ciljano vrijeme, ali "netko odabran" itekako moze svog nalog izloziti točno sekundu ranije tako da prvi prodje u "nasumično odabrano vrijeme".

onda kod mene definitivno nešto ne štima……zabi se pokvario kalkulator….

New Report

Close