Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa neke su mi i porasle, da li je to moguće a imam sve skupa 5 različitih,

Iskrcavaju se pametni fondovi jer znaju da to toliko ne vrijedi, sada je pitanje koliko ima naivnih i lakomih za kupnju![smiley2]

evo i igh u blok.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

JNAF samo sto nije

INDG ČVRSTA KO STIJENA!

I love the Smell of Profits in the Morning


evo sad se vidi bar nešto iz svega, kolik su kupci spremni platit za neku dionicu, koliko uistinu ona vrijedi, i koju se isplati branit,, tko prati sve vidi,,

Kratko i jasno, da bi rijec rekao

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

tržište trenutno odlučilo da tisak ide ispo 1000. a promet mizeran. baš me zanima kak će to završiti.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Slijedeći kandidati za blokadu u minus: Janaf, Hidroelektra, Lavčević.

Osobno ništa ne kupujem, držim ono što imam i trenutno ne pada. Ali ako potraje duže ovo stanje povući će i sve ostale dionice koje sada nisu padale. Tako je i kad tržište ide prema gore. Povlači sve sa sobom i one totalno nelikvidne i gubitaše prema gore, pa čak i Zdenku.


Zdenku.

[smiley2][smiley2][smiley2]

ožbolt, dosta si se nadrukao prema dolje, smiri malo doživljaje …

I love the Smell of Profits in the Morning

cestitke onome koji je ubo ckml po 5800. naklon do poda[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

mauricije:

Zdenku.

[smiley2][smiley2][smiley2]

ožbolt, dosta si se nadrukao prema dolje, smiri malo doživljaje …

Ja same komentiram trgovanje, nis ja kriv ni zaslužan za ove kaj se dogajda. Nit sam kaj kupil pa da bi zato drukal, nit sam kaj prodal.

A inače za te sam ja doktor nauka Ozbolt. [smiley1]

New Report

Close