Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto da mi brinemo brigu Grka? Brinimo mi svoju brigu. Šef države (bvši) je u zatvoru.Šef carine (bivši) je optužen za grozan kriminal. Evo ga šef porezne Ivica Mladineo (sadašnji) je optužen za največu prijevaru u novijoj povjesti Hrvatske.
Koliko ih još sjedi u saboru a mjesto im je u remetincu? Koliko gradonačelnika je već trebalo biti iza rešetaka poput Čehoka?
Što se čeka sa šuicom – sučeljavanje imovinskog stanja?
Što se čeka sa Gradonačelnikom Čakovca , Šalamunom – sučeljavanje imovinskog stanja prije stupanja na funkciju i danas [shocked]. Kriminalna prodaja zemljišta u Čakovcu,pogodovanje pojedinim poduzetnicima……
Zar nam trebaju grčke brige pored naših lopova. Veselite se ulasku u EU?? Znate li koliko dugo su Grci u EU?? A danas se kolju na ulici jer su ih njihovi domači lopovi pokrali. Zar mislite da nas čeka nešto drugo?
Koliko dugo još možemo izdržati razne Sanadere,Barišiće,Šuice,Šalamune?? Pustite Grčku.
Svugdje se kao traže lopovi a u poreznoj je sve čisto??? Tamo gdje je najviše love , tamo nema lopova?? Pročelnici su već 19 godina isti. Jel to normalno. Podavili su sve male obrtnike i poduzetnike. Zar to nije kriminal?
Evo kako funkcionira porezna. Dođe vam u nadzor,izmisli prekršaj,napiše zapisnik,žališ se na zapisnik istome onome ko ga je napisao,odbija žalbu,napiše rješenje i odreže poreze i kazne za izmišljeni prekršaj,žališ se na drugi stupanj,odbija se žalba bez čitanja,moraš platiti jer te inače rube,žališ se na upravni sud,čekaš pet godina i gubiš spor bez da te netko nešto pita. Točka. To vam je 100% točan slijed događaja.
Zločinačka organizacija nam vodi državu. A mi da brinemo Grčke brige??

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Nije sve baš tako jednostavno,Grci troše oko 4-6% BDP na obranu,najviše u Europi…
A pogodite koje su države najveće izvoznice oružja u Grčku,još i sad unatoč krizi.
Ništa nije poklonjeno,ja bih rekao samo da se pare okreću…

Od koga se brane?? Pa još nikome nisu baš toliko stali na žulj 🙂

Kolega lavgar, inače malo ocjenjujem tuđe postove bez obzira na sadržaj al vaš ću javno ocjenit najvišom ocjenom.

Bit će da ljudi previše žive u oblacima i da ne vide kakve se stvari oko njih događaju, a usput misle da će drugi ( EU il neko treći ) rješit naše probleme. Isto vrijedi i za naše tržište kapitala i za mnoge naše dionice, nitko ne želi sebi priznat ni uvidit kolika je zapravo vrijednost naših dionica i na čemu se ona temelji. Jednu smo katarzu na burzi imali tamo u 2008 i 2009, a izgleda da nekima to nije bilo dovoljno, no vrlo je vjerojatno da ćemo sad proživljavat i drugu katarzu. Dok se ljudi ne nauče pametno ulagat i kvalitetno procjenjivat i ocjenjivat mogućnosti nema nam spasa.

never surrender



Nije sve baš tako jednostavno,Grci troše oko 4-6% BDP na obranu,najviše u Europi…
A pogodite koje su države najveće izvoznice oružja u Grčku,još i sad unatoč krizi.
Ništa nije poklonjeno,ja bih rekao samo da se pare okreću…

Od koga se brane?? Pa još nikome nisu baš toliko stali na žulj 🙂
[/quote]

Od Makedonaca!

http://www.24sata.rs/vesti/svet/vest/pogledajte-kako-makedonci-podizu-spomenik-aleksandru-velikom/4863.phtml

Tolerancija, znanje i dobra informiranost su preduvjeti za rast i kreativnost svakog društva


Zašto da mi brinemo brigu Grka? Brinimo mi svoju brigu. Šef države (bvši) je u zatvoru.Šef carine (bivši) je optužen za grozan kriminal. Evo ga šef porezne Ivica Mladineo (sadašnji) je optužen za največu prijevaru u novijoj povjesti Hrvatske.
Koliko ih još sjedi u saboru a mjesto im je u remetincu? Koliko gradonačelnika je već trebalo biti iza rešetaka poput Čehoka?
Što se čeka sa šuicom – sučeljavanje imovinskog stanja?
Što se čeka sa Gradonačelnikom Čakovca , Šalamunom – sučeljavanje imovinskog stanja prije stupanja na funkciju i danas [shocked]. Kriminalna prodaja zemljišta u Čakovcu,pogodovanje pojedinim poduzetnicima……
Zar nam trebaju grčke brige pored naših lopova. Veselite se ulasku u EU?? Znate li koliko dugo su Grci u EU?? A danas se kolju na ulici jer su ih njihovi domači lopovi pokrali. Zar mislite da nas čeka nešto drugo?
Koliko dugo još možemo izdržati razne Sanadere,Barišiće,Šuice,Šalamune?? Pustite Grčku.
Svugdje se kao traže lopovi a u poreznoj je sve čisto??? Tamo gdje je najviše love , tamo nema lopova?? Pročelnici su već 19 godina isti. Jel to normalno. Podavili su sve male obrtnike i poduzetnike. Zar to nije kriminal?
Evo kako funkcionira porezna. Dođe vam u nadzor,izmisli prekršaj,napiše zapisnik,žališ se na zapisnik istome onome ko ga je napisao,odbija žalbu,napiše rješenje i odreže poreze i kazne za izmišljeni prekršaj,žališ se na drugi stupanj,odbija se žalba bez čitanja,moraš platiti jer te inače rube,žališ se na upravni sud,čekaš pet godina i gubiš spor bez da te netko nešto pita. Točka. To vam je 100% točan slijed događaja.
Zločinačka organizacija nam vodi državu. A mi da brinemo Grčke brige??

Razumijem te u potpunosti kad tako malo napišeš čovjeku bude lakše i ništa drugo nemožemo promjeniti sve dok oni koje si prozvao i oni koji stoje u redu za prozivanje a to je kilometarska kolona dok čitaju što narod iz duše napiše negdje pucaju od smijeha i govore gle budale
Ovo je zločinačka organizacija prodala sve a što nije uskoro će sjeti se samo Splitse rive i lopova Sanadera to je stvarnost naših domoljuba koji su na vlasti i nedaju se snje nikako
Pogledaj sabor to je sramota 152 lopova na jednom mjestu i sprdaju se cjeloj naciji u ladovini i još za to uzimaju debelu plaću za koju bar 50% radi bar 6 mj što taj tamo lopov uzme u 1mj žalosno al to nam je stvarnost

E Lynx Lynx, cjenim tvoje pisanje ali koji si ti okorjeli kapitalist takovog se rjetko nađe

Nemožeš gledatis tvari s "sami su si krivi za dugove, neka propadnu i pate koga briga, bitno je da se dugovi naplate makar im uzeli zadnje sto imaju iz kuča"…..

Nemožeš na te stvari gledati tako jer se radi o ljudima i o državi i propast jedne takve države itekako bi uzdrmao europsku ekonomiju, čak i više nego da se ide u spašavanje…Također jesi li razmišljao o tome koji bi socijalni problem tada tamo nastao te kakve bi posljedice lančana rekacija imala na tu regiju?

Moraš gledati malo i s ljudske strane ne samo s čiste kapitalističke strane koja nema nimalo ljudkosti (govorim za kapitalizam općenito ne za tebe osobno)….

...



Nije sve baš tako jednostavno,Grci troše oko 4-6% BDP na obranu,najviše u Europi…
A pogodite koje su države najveće izvoznice oružja u Grčku,još i sad unatoč krizi.
Ništa nije poklonjeno,ja bih rekao samo da se pare okreću…

Od koga se brane?? Pa još nikome nisu baš toliko stali na žulj 🙂
[/quote]

Od Turske(koja isto tako kupuje brdo oružja od Njemačke,Francuske i SAD),ali naravno da će vrlo teško doći do nekog sukoba.Obje države su članice NATO pakta i tu su u pitanju neki sasvim drugi interesi.

"Only dead fish swim with the stream"

Imali ijedan index da je u većem minusu od Crobexa od svog ATH zna li tko točan podatak i sa ovom korekcijom vani u ovom trenu mislim da smo prvaci u tom zaslugom AZ OMF-vima

Crobex je skočio na ove razine zahvaljujući INI u skoro jednom danu ,a sad ga ruše bez INE a same dionice masakriraju

Očigledna pljačka pod pokroviteljstvom HANFE

Hoće li se ostvariti moja crna prognoza, da bi mogli biti jedna od rijetkih zemalja u svijetu – da će svijet doživjeti dvije recesije a mi samo u jednu, obzirom da smo u istoj već godinama!!!!
[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Hoće li se ostvariti moja crna prognoza, da bi mogli biti jedna od rijetkih zemalja u svijetu – da će svijet doživjeti dvije recesije a mi samo u jednu, obzirom da smo u istoj već godinama!!!!
[bye]

Mogli bi nas još i zaštopati u EU. Nemaju boljeg posla nego maltretirati i ucjenjivati

Što se tiče konačnoga zatvaranja pregovora predviđenog za idući tjedan, nizozemska veleposlanica je rekla da ćemo se morati još malo strpjeti.

‘U ovom trenutku među zemljama članicama EU-a vode se rasprave o zatvaranju hrvatskih pregovora na temelj izvještaja koje je podnijela Europska komisija, ali žao mi je, morat ćete pričekati rezultat tih rasprava’, poručila je Ronner-Grubačić

ODOBRENA DOKAPITALIZACIJA

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=HR&AKCIJA=4 [kiss]

New Report

Close