Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.cnbc.com/id/15921552/site/14081545/

Svi indexi u velikom plusu naša poštena ZSE u minusu dije tu više kraj tom lopovluku sutra kad se vani malo zacrvene naši opet duplo u crveno tko je više tu lud imali kraja tome i kad

He he … "fm se igraju shortanja" … bljak¨!

koje povoljne prilike za kupnju danas, da je bar malo keša…

ma kakav cash-r-a, 100% in


koje povoljne prilike za kupnju danas, da je bar malo keša…

A tek sutra kad bude još niže .


koje povoljne prilike za kupnju danas, da je bar malo keša…

srećom da nisi imao danas keša….za koji dan bit će još jeftnije

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!


koje povoljne prilike za kupnju danas, da je bar malo keša…

A koje su to tako povoljne kupnje?Dionice pale 1% nakon što su neke narasle preko 50%.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”



koje povoljne prilike za kupnju danas, da je bar malo keša…

A koje su to tako povoljne kupnje?Dionice pale 1% nakon što su neke narasle preko 50%.
[/quote]

npr. ERNT je povoljan …

Cookie Monster

uz ovolike enormne promete na ZSE, stvarno bi trebali razmislit o otvaranju trgovanja jednom tjedno, nema smisla toliko trošit na struju i da bespotrebno dolaze ne posao ovi na ZSE,,

bolje da odu u šetnju prirodom, il nek se spuste tu do mora,, pa kad se pokaže veća potreba lako će produžiti radno vrijeme, ovo sve mogu je 2-3 sata tjedno obavit

http://www.poslovni.hr/vijesti/short-selling-za-domace-ulagace-zapeo-u-hanfi-181291.aspx

Short selling za domaće ulagače zapeo u Hanfi

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




koje povoljne prilike za kupnju danas, da je bar malo keša…

A koje su to tako povoljne kupnje?Dionice pale 1% nakon što su neke narasle preko 50%.
[/quote]

npr. ERNT je povoljan …
[/quote]
Hohoho,kako nije. ERNT je prvi favorit za šortanje.Fundamentalno precijenjen i neinteresantan do objave dividende sljedeće godine.A i dividenda neće sigurno biti kao i ove godine,tako da će tu biti dodatnog razočarenja što će ”investitori” na ZSE itekako znati nagraditi.
Uostalom,bacite pogled na bid od ERNT.
Dalje?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Imam pitanjce, vezano uz SKDD i liste dioničara "vaše" dionice:
Ona uplata od 123 kn koja se mora odraditi, može li se obaviti internet bankarstvom ili se to mora isključivo općom uplatnicom na šalteru banke/pošte?
Hvala.


Imam pitanjce, vezano uz SKDD i liste dioničara "vaše" dionice:
Ona uplata od 123 kn koja se mora odraditi, može li se obaviti internet bankarstvom ili se to mora isključivo općom uplatnicom na šalteru banke/pošte?
Hvala.

Hm, znam samo da se ne može platiti na licu mjesta! Zašto, to ne znam?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close