Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prateći medije i napise koje potvrđuju da u Petak konačno Hrvatska dobiva datum ulazka u EU, nisam stekao dojam da je tržište tu vijest akcepiralo!

Ili je na našu nesreću već to ugrađeno u sadašnje cijene dionica! Možda!

ps Zapravo i bolje je da nema euforije, jer ne treba očekivati navalu stranih fondova na naše tržište kapitala.

[proud]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Prateći medije i napise koje potvrđuju da u Petak konačno Hrvatska dobiva datum ulazka u EU, nisam stekao dojam da je tržište tu vijest akcepiralo!

Ili je na našu nesreću već to ugrađeno u sadašnje cijene dionica! Možda!

već ugrađeno u cijene dionica? ne bih rekao….druge zemlje su pred ulaskom u EU imale rast burze i po 30%,a mi osim par balona koji su napumpani nismo se ni pomakli tako da ništa još nije ugrađeno jer burza gotovo da nije ni rasla. pogledaj vani indexe koji su skoro na razinama od prije krize, a mi još nismo ni na pola došli. kod nas se tek treba odigrati jači rast

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!

Zar ste nešto drugo i očekivali od nas Hrvata, pa nama sve što je Hrvatsko ništa ne vrijedi i takmičimo se tko će više pljuvati po svome, a sve što je strano dižemo u nebesa. Tako je i sa burzom i Hrvatskim kompanijama. Tek kada nam stranci budu prodavali Hrvatske dionice po 10 puta većim cijema, tada ćemo se otimati i pisati kako su super jer ih kupujemo od stranih fondova koji znaju što vrijedi.

ne treba Crobex ovako jako rast,polakše to treba………Bože nas sačuvaj


neki ce brutalno zaradit a neki jos cekace pad [bye]

Ja sam već zaradio stres i upalu živaca gledajući u monitor a zarada će naravno ići liječnicima
i sve mi se čini da će oni ovdje najbolje proći.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

već neko vrijeme INGR i DDJH idu kao klackalica, kad jedna raste druga pada i obratno. Ingra je upravo odradila pad sa 18,50 na 15 kn, a DDJH je žestoko narastao s 47 na 60 kn. sutra bi moglo doći do preokreta? [proud]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Ludwik Sobolewski "Varšavska burza – najdinamičnije tržište Srednje i Istočne Europe", naziv je prezentacije koju će održati stručnjaci burzovnog poslovanja predvođeni Ludwikom Sobolewskim, predsjednikom Varšavske burze. Oni će govoriti, najavili su iz HGK, među ostalim i o mogućnostima poslovne suradnje s gospodarskim subjektima u Hrvatskoj

Koji su naši kaandidati ?

Ovo Belje raste, da to više nije za izdržati.
Nije niti ćudno, kada 4 iz top 11 kupuju a nitko ne prodaje iz top 10 ( vidljivo na temi BLJE ).

U zadnji ćas pobjegnuo s prodaje.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nekako mi se ćini da netko ima povlaštene informacije za LKPC, gledajući trgovanje na burzi. [angry]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ovo Belje raste, da to više nije za izdržati.
Nije niti ćudno, kada 4 iz top 11 kupuju a nitko ne prodaje iz top 10 ( vidljivo na temi BLJE ).

U zadnji ćas pobjegnuo s prodaje.

[thumbsup]

lp

[thumbsup]

Mila majko, završetak pregovora sa EU, a mi stružemo po dnu sa 12 mil. kuna prometa!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Pojedini investitori su bili dovoljno hrabri i ulazili u određene dionice računajući da će datum ulazka u EU značajno podignuti tržište kapitala te iskoristiti za kapitalizaciju dobiti!

U načelu datum znamo, pitanje je hoće li bit dovoljno kupaca da počiste ask!!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close