Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



DZS: Pad BDP-a u prvom kvartalu 0,9 posto, manje od očekivanja

pred nama je jači i duži rast jer:
1. burza reagira par mjeseci prije početka oporavka gospodarstva do kojeg će doći u II i III kvartalu
2. za mjesec dana završavamo pregovore s EU i postat ćemo vrlo zanimljivi stranim ulagačima i kompanijama i to će vrlo pozitivno djelovati na burzu
3. strani fondovi najavili su ulaganja u našu regiju, a sudeći po rastu nekih dionica izgleda da su krenuli
4. pred nama je uspješna turistička sezona koja će donijeti cca 7 milijardi EUR-a
5. ima toga još ali dosta je i ovo [wink]
[/quote]

i ja se nadam da bude to utjechalo pozihtivno na burzu.



DZS: Pad BDP-a u prvom kvartalu 0,9 posto, manje od očekivanja

pred nama je jači i duži rast jer:
1. burza reagira par mjeseci prije početka oporavka gospodarstva do kojeg će doći u II i III kvartalu
2. za mjesec dana završavamo pregovore s EU i postat ćemo vrlo zanimljivi stranim ulagačima i kompanijama i to će vrlo pozitivno djelovati na burzu
3. strani fondovi najavili su ulaganja u našu regiju, a sudeći po rastu nekih dionica izgleda da su krenuli
4. pred nama je uspješna turistička sezona koja će donijeti cca 7 milijardi EUR-a
5. ima toga još ali dosta je i ovo [wink]
[/quote]

Tržište se tek zagrijava,mislim da nam neće biti dosadno evo ljeto.

bit će bolje................

Baš gledam ovaj Krobex.. Nema veze s vezom.. Purani lete, on u plusu 0,5% [undecid]
Totalno nemjerodavno..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

ADPL -rader rošade

da li će izdržati brana prodaje?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Narodno veselje na Belje.. + 4,01 %

[thumbsup]

lp

Je lijepo veselje, iako daleko je to od onih blokada u 12., 1., 2. mjesecu..ali bit ce.
Ja sam in jos od 60..

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

izgleda počeli dividendu HT-a vraćati na burzu

Ide li to kapitalizacija u zadnjim minutama?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Moram priznati da sam ugodno iznenadjen s danasnjom izvedbom crobija,,izgleda da se svi pripremaju za veliko ljetno pospremanje.Najvjerovatnije sljedi burno i volatilno ljeto bez letargije ili barem neznatne.
Uocio sam mnoga iskrcavanja u last minute ali i snazan ukrcaj( recimo IGH),
pozdrav

Snažan impuls na velikom broju dionica.
Party is about to begin ?!

Kešoljupci [kiss]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

U svakom slučaju s nestrpljenjem očekujem početak tjedna…moglo bi svega biti (puno ((ne))prilika)..

Ugodan vikend !

Zanimljivo je bilo pratiti cjelokupno trgovanje dionicama, značajan rast (manje) likvidnih izdanja u obilježiju turističkih dionica, dakako i individualnih iz različitih sektora a pogotovo INGRU….

A da pri tome CROBEKS ostao gotovo na mjestu. Većina pogotovo trejdera je koristila B. Chip dionice kao bankomat te transferirala u one dionice (trendi) koje su podložne bržem rastu a i riziku….

Što će se dogoditi kad uskoro krene veći broj stranih fondovi na ovu našu burzu, napominjem da oni koji ne znaju prate takozvane investitore – lešinare….izabere dionicu i…….(INGRA)

PS Skrećem pozornost da drugi tjedan dolazi PAPA u Hrvatsku te taj pozitivni duh iskoristite i za duhovnu arheologiju

UGODAN VIK

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kako kolege s foruma komentiraju rast dionica o kojima piše
ovdje rado ismijavani "bloger"? Bilo je tu dosta grubih riječi.

Čovjek baš i nije mlatio praznu slamu, dapače.

Osiguravatelji i druge dionice bombastično i agresivno reklamirane od čitanijih
kolega s foruma baš se i nisu puno makle od tada.

Ne želim reći da nešto neće uskoro rasti ( ili padati ), tek samo napomenuti,
da nije lijepo se izrugivati, ni kada ima, a kamoli kada nema razloga.

New Report

Close