Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliki interes sa BLJE, a ujutro nigdje naloga na kupnji, osim pokoji moj tu i tamo.. [lol]

lp


O kakvoj kupnji pričaš [lol] možda o onih 5 komada na 92,90 [lol]



Koliki interes sa BLJE, a ujutro nigdje naloga na kupnji, osim pokoji moj tu i tamo.. [lol]

lp


O kakvoj kupnji pričaš [lol] možda o onih 5 komada na 92,90 [lol]
[/quote]
nažalost su se veliki nalozi naglo maknuli…neko se igra s ovom dijonicom

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...




Koliki interes sa BLJE, a ujutro nigdje naloga na kupnji, osim pokoji moj tu i tamo.. [lol]

lp


O kakvoj kupnji pričaš [lol] možda o onih 5 komada na 92,90 [lol]
[/quote]
nažalost su se veliki nalozi naglo maknuli…neko se igra s ovom dijonicom
[/quote]

stavi 2000 komada na prodaju na 92-93 kn pa da vidiš kako će se u sekundi vratiti [cool]


danas do kraja dana očekuje se jedna odlična vijest vezana uz EU, a koja bi sutra mogla snažno pogurati rast burze [smiley]

Kolega, nema se tu više nikakve vijesti za očekivat po pitanju ulaska u EU. Zna se danas kao i prije pola godine da ćemo u EU ući između početka 2013 i početka 2014. Tako da je točan datum ulaska tehničke naravi i kao takav neće baš ništa promjenit, pogotovo neće "snažno pogurat rast burze".

A pogotovo neće izbrisat neke minuse u bilancama koji su se nagomilali lošim vođenjem mnogobrojnih firmi čije su dionice izlistane na našoj dragoj zse. Kad uđemo u EU takve će firme il propast il će se morat itekako racionalizirat u poslovanju, tako da jedino šta možemo očekivat je dodatni pad cijena mnogih dionica. Zato je upravo lijepo od naše burze što će nam omogućit šortanje dionica.

One firme koje su se dobro pripremile za konkurenciju koja dolazi iz EU će imat nekakve koristi od našeg ulaska u EU, a takvih je, vjerujte mi, ipak relativno skroman broj na našoj burzi.

Druge dionice koje bi mogle prosperirat cijenom su one od firmi koje su otvorene za ulaganja, preuzimanja, one kojima trgovanje ni cijena na burzi nisu bile u prvom planu ( nelikviduše ) i sl.

never surrender


E,

a zašto lkpc-r-a-s-t-e, umjesto da pada, molio bih mišljenje ovih troznamenkastih analitičara i tehničara … [lol]


Baš ti je silno narasla, malo da Vas navuku kolega, ide to dolje i to snažnije, jako skoro.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



E,

a zašto lkpc-r-a-s-t-e, umjesto da pada, molio bih mišljenje ovih troznamenkastih analitičara i tehničara … [lol]


Baš ti je silno narasla, malo da Vas navuku kolega, ide to dolje i to snažnije, jako skoro.
[/quote]

23.05.2011.

neka ostane zapisano…, za cca metar dana izvadit cemo ovaj post iz naftalina



danas do kraja dana očekuje se jedna odlična vijest vezana uz EU, a koja bi sutra mogla snažno pogurati rast burze [smiley]

Kolega, nema se tu više nikakve vijesti za očekivat po pitanju ulaska u EU. Zna se danas kao i prije pola godine da ćemo u EU ući između početka 2013 i početka 2014. Tako da je točan datum ulaska tehničke naravi i kao takav neće baš ništa promjenit, pogotovo neće "snažno pogurat rast burze".

A pogotovo neće izbrisat neke minuse u bilancama koji su se nagomilali lošim vođenjem mnogobrojnih firmi čije su dionice izlistane na našoj dragoj zse. Kad uđemo u EU takve će firme il propast il će se morat itekako racionalizirat u poslovanju, tako da jedino šta možemo očekivat je dodatni pad cijena mnogih dionica. Zato je upravo lijepo od naše burze što će nam omogućit šortanje dionica.

One firme koje su se dobro pripremile za konkurenciju koja dolazi iz EU će imat nekakve koristi od našeg ulaska u EU, a takvih je, vjerujte mi, ipak relativno skroman broj na našoj burzi.

Druge dionice koje bi mogle prosperirat cijenom su one od firmi koje su otvorene za ulaganja, preuzimanja, one kojima trgovanje ni cijena na burzi nisu bile u prvom planu ( nelikviduše ) i sl.
[/quote]
kolega mislim da ste jako,jako u krivu.
itekako će ulazak u e.u. podići burzu…
nikad više nećemo biti na ovim razinama…




danas do kraja dana očekuje se jedna odlična vijest vezana uz EU, a koja bi sutra mogla snažno pogurati rast burze [smiley]

Kolega, nema se tu više nikakve vijesti za očekivat po pitanju ulaska u EU. Zna se danas kao i prije pola godine da ćemo u EU ući između početka 2013 i početka 2014. Tako da je točan datum ulaska tehničke naravi i kao takav neće baš ništa promjenit, pogotovo neće "snažno pogurat rast burze".

A pogotovo neće izbrisat neke minuse u bilancama koji su se nagomilali lošim vođenjem mnogobrojnih firmi čije su dionice izlistane na našoj dragoj zse. Kad uđemo u EU takve će firme il propast il će se morat itekako racionalizirat u poslovanju, tako da jedino šta možemo očekivat je dodatni pad cijena mnogih dionica. Zato je upravo lijepo od naše burze što će nam omogućit šortanje dionica.

One firme koje su se dobro pripremile za konkurenciju koja dolazi iz EU će imat nekakve koristi od našeg ulaska u EU, a takvih je, vjerujte mi, ipak relativno skroman broj na našoj burzi.

Druge dionice koje bi mogle prosperirat cijenom su one od firmi koje su otvorene za ulaganja, preuzimanja, one kojima trgovanje ni cijena na burzi nisu bile u prvom planu ( nelikviduše ) i sl.
[/quote]
kolega mislim da ste jako,jako u krivu.
itekako će ulazak u e.u. podići burzu…
nikad više nećemo biti na ovim razinama…
[/quote]
Joj što volim ovakve poruke…
Peromadjar se raspiše ,da neke konkretne argumente i onda se javi netko poput bonda777 sa nekom ispraznom porukom…
Govoriti da će sam ulazak u EU potaknuti burzu je čisto špekuliranje i nema veze sa investiranjem.
Da vas pitam bond777, hoće li ulazak u EU čarobnim štapićem popraviti naša financijska izvješća koja su katastrofalna?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


itekako će ulazak u e.u. podići burzu…
nikad više nećemo biti na ovim razinama…

slažem se da će završetak pregovora podići burzu, ako bude kao s drugima, možemo očekivati rast oko 20-30%, a neke dionice i znatno više. velika većina burzi skoro je narasla na razine prije krize, a crobex bi trebao narasti oko 140% da se vrati na te razine, znači lufta imamo i te kako, samo fali impuls da se vrate ulagači, a to bi mogla biti upravo EU

moji postovi nisu investicijski savjeti u smislu ulaganja i/ili kupnje/prodaje dionica!




danas do kraja dana očekuje se jedna odlična vijest vezana uz EU, a koja bi sutra mogla snažno pogurati rast burze [smiley]

Kolega, nema se tu više nikakve vijesti za očekivat po pitanju ulaska u EU. Zna se danas kao i prije pola godine da ćemo u EU ući između početka 2013 i početka 2014. Tako da je točan datum ulaska tehničke naravi i kao takav neće baš ništa promjenit, pogotovo neće "snažno pogurat rast burze".

A pogotovo neće izbrisat neke minuse u bilancama koji su se nagomilali lošim vođenjem mnogobrojnih firmi čije su dionice izlistane na našoj dragoj zse. Kad uđemo u EU takve će firme il propast il će se morat itekako racionalizirat u poslovanju, tako da jedino šta možemo očekivat je dodatni pad cijena mnogih dionica. Zato je upravo lijepo od naše burze što će nam omogućit šortanje dionica.

One firme koje su se dobro pripremile za konkurenciju koja dolazi iz EU će imat nekakve koristi od našeg ulaska u EU, a takvih je, vjerujte mi, ipak relativno skroman broj na našoj burzi.

Druge dionice koje bi mogle prosperirat cijenom su one od firmi koje su otvorene za ulaganja, preuzimanja, one kojima trgovanje ni cijena na burzi nisu bile u prvom planu ( nelikviduše ) i sl.
[/quote]
kolega mislim da ste jako,jako u krivu.
itekako će ulazak u e.u. podići burzu…
nikad više nećemo biti na ovim razinama…
[/quote]
Da ulaskom u EU bi trebali povečati BP,ali će sigurno doći do velikih lomova.Neke firme će u
stečaj,što znaći da će neke druge preuzeti njihov tržišni udio i puno dobiti na cijeni.
A naš posao bi bio da zaobilazimo ove prve/osim u šotranju/ i da ulazimo u ove druge.
A majstori prevare,analitičari,mediji,udruženi forumaši,sindilalist će napraviti da nas prevare,pa će nam gov… prezentirati kao zlato,a zlato kao gov.. pa bi se moglo dogoditi da dvostruko
pušimo ako šortamo u krivim dionicama.

Dakle,obavezno bih preporučio da svi burek investitori dobro nauće osnove fundamentalne analize,nauče čitati FI barem minimano ,tj da znaju zašto nešto kupuju ili prodaju jer će u protivnom sigurno izgubiti sve.
Financijski sektor je poljuljan.Grčka,Španjolska,Portugal evo i Italija se spominje ugrožavaju
europsku financijsku stabilnost.
U toj situaciji bi obavezno bilo da svaki investitor koristi Z" sqore,tj.pokazatelj izloženosti firme
stečaju.Ovo bi naročito preporučio vlasnicima građevinara i da samo ne gledaju ATH jer ako
dođe stečaj onda je pad beskonačan tj gubitak je 100%.
Izbjegavati prezadužene firme ,a ovom trenu su to građevinari osim onih koji to nisu kao
LVCV i INDG,što ne znaći da baš te dionice mogu i najviše pasti.

nA ZSE teče med i mlijeko!

Na dalekom istoku bonaca.
Europljani u laganom zelenilu.
Amerićki futuresi u blagom plusu.
Svjetski vjetrovi blago povoljni.
Dakle,i mi bi trebali biti u pozitivi,ali mislim da ne treba ludovati već lagano kupovati.Nisu dionice
divojke da će vam pobići.Pa ako pokaja i uteče uvijek će se naći neka druga.
U dionicama sam 100 %,logično.

Na ZSE teče med i mlijeko!


Na dalekom istoku bonaca.
Europljani u laganom zelenilu.
Amerićki futuresi u blagom plusu.
Svjetski vjetrovi blago povoljni.
Dakle,i mi bi trebali biti u pozitivi,ali mislim da ne treba ludovati već lagano kupovati.Nisu dionice
divojke da će vam pobići.Pa ako pokaja i uteče uvijek će se naći neka druga.
U dionicama sam 100 %,logično.

Na ZSE teče med i mlijeko!


Znači ti možeš samo prodavati a ništa povoljno kupovati pošto si kako kažeš u dionicama 100%.

New Report

Close