Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas neko kilavo trgovanje uz pad crobex na mizernom prometu… izgleda da su veći igrači pokušali malo srušiti burzu prije nego dođe keš od HT-a u portfelje, a to će biti već sutra-prekosutra (ovisno koliko je tko brz) tako da ne znam da li im se to baš isplati [yawn]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

meni je već sjelo na žiro.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

danas do kraja dana očekuje se jedna odlična vijest vezana uz EU, a koja bi sutra mogla snažno pogurati rast burze [smiley]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


danas do kraja dana očekuje se jedna odlična vijest vezana uz EU, a koja bi sutra mogla snažno pogurati rast burze [smiley]

Ja se nekako bojim da je ta vijest već uračunata, a ovo što vidim vani mi se uopće ne sviđa.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Ja se nekako bojim da je ta vijest već uračunata, a ovo što vidim vani mi se uopće ne sviđa.

u što je uračunata? pa na istim smo vrijednostima kao prije 2-3 mjeseca (osim INE), a za to vrijeme vani su burze odradile rastove po +20%

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Ma nema spasa ovoj burzi, jedan dan rasta i onda opet po starom. Katastrofa.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



danas do kraja dana očekuje se jedna odlična vijest vezana uz EU, a koja bi sutra mogla snažno pogurati rast burze [smiley]

Ja se nekako bojim da je ta vijest već uračunata, a ovo što vidim vani mi se uopće ne sviđa.
[/quote]
pitanje je da li je uračunata…možda kolega vanhallen čeka da se vijest potvrdi pa da uloži milijardicu kn mjesečno [huh]

Vani traje "sell in may and go away " kada se istovare oni koji misle mirno ljetovati i vani će se zazeleniti. pošto ih nismo pratili u rastu red je da zanemarimo vanjski trend i krenemo ka 2500.

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/129368/Francuzi-i-Nizozemci-za-monitoring-svedska-protiv.html

ovo je kraj puta, 1.07. ulazimo u E.U. [thumbsup]

minusi se smanjuju, možda završimo i u zelenome do kraja dana? [wink]

E,

a zašto lkpc-r-a-s-t-e, umjesto da pada, molio bih mišljenje ovih troznamenkastih analitičara i tehničara … [lol]

Koliki interes sa BLJE, a ujutro nigdje naloga na kupnji, osim pokoji moj tu i tamo.. [lol]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close