Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@Kliring
Evo nam Varteks na 20 [thumbsup]

– upucate cca 100.000kn i eto vam ga na 30kn.
– i onda pišete koliko vrijedi zemljište, dućani, brend….
– i eto vam virtualnog procvata tekstilne industrije.

– I love this game.
Pozdrav !



@Kliring
Evo nam Varteks na 20 [thumbsup]

– upucate cca 100.000kn i eto vam ga na 30kn.
– i onda pišete koliko vrijedi zemljište, dućani, brend….
– i eto vam virtualnog procvata tekstilne industrije.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

eto,mi glupi a vi pametni




@Kliring
Evo nam Varteks na 20 [thumbsup]

– upucate cca 100.000kn i eto vam ga na 30kn.
– i onda pišete koliko vrijedi zemljište, dućani, brend….
– i eto vam virtualnog procvata tekstilne industrije.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

eto,mi glupi a vi pametni
[/quote]
neka neka. ovo vam ide up up. kad će taj bankrot?
nikad.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Hanfa odobrila nova pravila Zagrebačke burze, omogućen ‘short selling’

Vaš link

Izuzevši priču s inom, ovo je nesumnjivo najbolja vijest na našem tržištu kapitala unazad 4 godine. Ovo jamči izvrsnu volatilnost cijena dionica ( kakva postoji i na stranim burzama ). To je ono šta je našoj burzi falilo, a pravim trejderima pogotovo.

E sad ćemo vidjet kako se trguje, šorta i tehnicira, kad se krenu otvarat i zatvarat pozicije…Al će bit plača i leleka..neko će masno gubit a neko masno zarađivat…i sve to počevši od 24.6.
[thumbsup]

never surrender

taman nam preko ljeta neće biti dosadno, moći ćemo se sa njima nabidavati 😀

Ajoj šta će svega tu bit, prostora za muljažu na kvadrat! Preživjet će najbolji…

Dok sam ovlaš čitao nova pravila nekoliko mi stvari zapelo za oko:
– varijabilni završetak trgovine
– short selling
– stop loss nalozi
– minimal fill nalozi

i šlag na kraju ( kako za koga ), vraća se zadavanje naloga po principu sante leda ( kod nas popularnije zvani – skriveni nalozi )

Kažem ja, bit će opet plača i prozivanja hanfe…Bit će ovo vruće ljeto
[cool]

never surrender


Hanfa odobrila nova pravila Zagrebačke burze, omogućen ‘short selling’

Vaš link

Izuzevši priču s inom, ovo je nesumnjivo najbolja vijest na našem tržištu kapitala unazad 4 godine. Ovo jamči izvrsnu volatilnost cijena dionica ( kakva postoji i na stranim burzama ). To je ono šta je našoj burzi falilo, a pravim trejderima pogotovo.

E sad ćemo vidjet kako se trguje, šorta i tehnicira, kad se krenu otvarat i zatvarat pozicije…Al će bit plača i leleka..neko će masno gubit a neko masno zarađivat…i sve to počevši od 24.6.
[thumbsup]


vanka su to zabranili a to nam uvode na ovakvomplitkom tržištu ko da nas želle betonirati na ove razine

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

a ako se budu igrali s ovim šta imaju više žetona neće baš najbolje proći

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Pitanje je hoće li se uvesti shortanje, baš sam jučer čitao da EU to planira dosta ograničiti ili čak potpuno ukinuti zbog masovnih manipulacija na burzama…..

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kako sad majku mu pitanje je hoće se uvesti šortanje kad je već riješeno da hoće!

Imaš na zse nova pravila zagrebačke burze u pdf-u, pod naslovom vrste ponuda, strana 63-64.

Ako je itko mislio da je do sada bilo ikakve manipulacije ( u bilo kakvom obliku ) na našoj burzi, sad će tek spoznat šta zapravo znači pojam te riječi i šta znači pridjev masovno…u nekom drugom žargonu i prenesenom smislu, moj slobodan prijevod je – krvi do koljena. Naravno, sve pod paskom novih Pravila.
[wink]

never surrender

Ja već vidim super pogodne kandidate za šortanje, samo nek ih u narednih mjesec dana napumpaju još više il bar održe na ovim razinama…ah već vidim da će mi ova godina nakon 2007. bit najdraža u recentno doba.

never surrender

pogledaj vijesti iz EU od jučer, ima baš o ograničavanju/ukidanju shortanja,bilo je jučer na HRT. nije još usvojeno, ali rade na tome. Taman kad izglasaju, mi ćemo morat opet mijenjati [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close