Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači sutra strela u nebo. Odgađam sve poslove, pivica u ruke i gledati zelenilo. Bilo je vrijeme. Još jedna dobra vijest ako netko još nezna, nema više zloglasnog HFP-a. [thumbsup]

Dečkooo,ajdee ooladiii……….http://www.index.hr/vijesti/clanak/europski-diplomat-hrvatska-vise-nema-nikakve-sanse-da-zavrsi-pregovore-u-lipnju/552559.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kome vjerovati:
a) Palokaju iz Jutarnjeg
b) Vidov s Index.hr

Ovo je kao kladionica, traže se samo koeficijenti.
Bitno je da se dobiju termini, da se prekine neizvjesnost, te da HDZ napokon krene sa službenom kampanjom, da ih što prije skinemo s vrata, tj. željeznu kuglu zvanu Jadranka Kosor s noge. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Valjda onome tko se imenuje a ne netko nepoznat. 90 % je jutarnji u pravu.


Kome vjerovati:
a) Palokaju iz Jutarnjeg
b) Vidov s Index.hr

Ovo je kao kladionica, traže se samo koeficijenti.
Bitno je da se dobiju termini, da se prekine neizvjesnost, te da HDZ napokon krene sa službenom kampanjom, da ih što prije skinemo s vrata, tj. željeznu kuglu zvanu Jadranka Kosor s noge. [thumbsup]


pa kak ne kužite da se sve zna samo su sad to političke igrice…
završavamo pregovore u lipnju ili srpnju tak je svejedno..
u EU ulazimo 2013…to je 99,99%…
sad što to nekima ovdje ne odgovara to je druga stvar…
što se tiče piskaranja po portalima ovima iz indexa niš ne vjerujem…

@bond, očito fondovi su dobili informaciju, indeksi su danas bili izrazito u plusu, sutra ćemo vidjeti što će biti…….. [sealed]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Dečkooo,ajdee ooladiii……….http://www.index.hr/vijesti/clanak/europski-diplomat-hrvatska-vise-nema-nikakve-sanse-da-zavrsi-pregovore-u-lipnju/552559.aspx

lipanj-srpanj…svejedno. kao da tih 15 dana razlike nešto mijenja nama u životu [yawn]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



@bond
, očito fondovi su dobili informaciju, indeksi su danas bili izrazito u plusu, sutra ćemo vidjeti što će biti…….. [sealed]

boss, moje info su iz prve ruke…

svi očekivali 16.5. tradicionalno početak korekcije tržišta
rješili se dionica,
a sad vidi ovo,sve se zeleni,juriša na 2300
opet se burza pokazala kao ne predvidiva


svi očekivali 16.5. tradicionalno početak korekcije tržišta
rješili se dionica,
a sad vidi ovo,sve se zeleni,juriša na 2300
opet se burza pokazala kao ne predvidiva

nemamo se mi zašto korigirati kad nismo skoro ništa ni narasli! da se izbaci rast ERNT, ADRS-P i INE iz crobexa, bili bismo na jadnih 1700 bodova, tj. cca 35% od crobexovog maksimuma! a u skoro cijelom svijetu indexi su se gotovo vratili na razine od prije krize.
mi ćemo tek sad početi i doživjeti pravi rast jer:
1. u ponedjeljak kreće trgovanje INA-om i nema sumnje da će ona opet porasti i dizati crobex, a prodajom dionica INE oslobađat će se svježi kapital za druge dionice
2. dolazi keš od HT-a koji će dodatno poduprijeti rast crobexa
3. za mjesec-dva dovršavamo pregovore s EU što bi već samo po sebi snažno diglo crobex, a kamo li skupa s prethodne dvije točke.

Biti u kešu uz ovo što sam naveo je promašena taktika… OK, trejderi imaju svoju računicu i love valove, ali netko tko je "normalan" ulagač po meni sad nema što tražiti u kešu jer će propustiti rast kakav nismo gledali godinama!
sretno svima [smiley]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


Kome vjerovati:
a) Palokaju iz Jutarnjeg
b) Vidov s Index.hr

Ovo je kao kladionica, traže se samo koeficijenti.
Bitno je da se dobiju termini, da se prekine neizvjesnost, te da HDZ napokon krene sa službenom kampanjom, da ih što prije skinemo s vrata, tj. željeznu kuglu zvanu Jadranka Kosor s noge. [thumbsup]


uf teška odluka ali mislim da idem s jutarnjim jer ovaj index, osim kaj nema kredibilitet i novinari su nepismeni čobani sa ugostiteljskom školom( nije da vrijeđam ugostiteljsku ali povlačim paralelu s novinarstvom)je kao i seebiz jedna velika laž a sumnjam da bi si jutarnji dozvolio takvim vjestima rušiti kredibilitet..bumo vidli rekli bi slijepi

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Kešoljupci postali dionicoljupci.
Keša ima,svrbe prsti.a prokleti svijet se dobro drži.Sa istoka mješovito,ali uglavnom stabilno.
Prokleti Ameri zatvorili u plusu.
Stara Europa zatvorila zeleno i otvoriti će zeleno.Sve se urotili protiv kešoljubaca,a oni naroćito
protiv sebe.
Dakle,danas stabilni rast.Tko može dočekati u kešu u ponedjeljak.

NMa ZSE teče med i mlijeko!

New Report

Close