Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moja očekivanja su upravo suprotana. Doći će do značajnog rasta koji će djelomično biti anuliran padom cijene ine.

Izgleda da je tržište odradilo rast tragom predviđanja ulazka HR u EU.

Sad možemo komotno u korekciju.

LP [cry]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

znači, prodali ste danas kolega ING? pogrešno….
ja ne prodajem ništa sljedećih 30 dana [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Sumljam u neki spektakularni uzlet, probija se sigurno 2300 ali kombinacija monitoringa, tradicionalne ljetne fjake i nesklonosti stranaca da investiraju u državu u ovako nesređenom financijskom stanju je previše za ozbiljan uzlet.

Bit će iz šupljeg u prazno još neko vrijeme. Nažalost.



Izgleda da je tržište odradilo rast tragom predviđanja ulazka HR u EU.

Sad možemo komotno u korekciju.

LP [cry]


Osim par likvidnijih, to bi moglo biti to…moguča korekcija bar do 2.219 da se popuni gap.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kerum zbog Spaladium arene može baciti na koljena Konstruktor, IGH i Dalekovod
http://www.dalmacijanews.com/Biznis/View/tabid/73/ID/56504/Kerum-zbog-Spaladium-arene-moze-baciti-na-koljena-Konstruktor-IGH-i-Dalekovod.aspx

Osim par likvidnijih, to bi moglo biti to…moguča korekcija bar do 2.219 da se popuni gap.

Mislim da će prije biti pozitivna korekcija prema gore.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Osim par likvidnijih, to bi moglo biti to…moguča korekcija bar do 2.219 da se popuni gap.

Mislim da će prije biti pozitivna korekcija prema gore.
[/quote]
Kako god, meni paše, prilika uvijek ima samo da je likvidnosti…od danas keš na 60%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

bit će zanimljivo kad u medijima, TV, novinama itd. krenu bombastični izvještaji o burzovnoj euforiji pred ulazak u EU,pa kad horde "ulagača" koji su dosad apstinirali krenu u burzovni eldorado zvan ZSE, ima da rastemo po 10% na dan [thumbsup]


ha, prije 2 mjeseca bio sam medju rijetkima ovdje i govorio da smo vrlo blizu tome da završimo pregovore u 6 mj.naravno da se efekt toga mora vidjet.još veći efekt će biti za godinu dana na ZSE.
tko može sad se treba pozicionirat, u budućnosti će brat plodove…

[thumbsup]očigledno da još ima nekih koji ne vjeruju da da smo vrlo blizu potpisivanja…
i onih koji ne vjeruju da će strani kapital vrlo brzo ovdje napravit dar-mar…
iduće dvije godine će ovdje bit puno ljepih stvari…
samo treba zbrojit 1+1, za što i ne treba bit previše pametan…
jedan ozbiljniji fond iz eu sa kešom koji posjeduje na 2-3 dionice radi što god hoće…
do sad su tu privilegiju imali domaći fondovi…
ovo je samo moje skromno mišljenje…



Osim par likvidnijih, to bi moglo biti to…moguča korekcija bar do 2.219 da se popuni gap.

Mislim da će prije biti pozitivna korekcija prema gore.
[/quote]
Kako god, meni paše, prilika uvijek ima samo da je likvidnosti…od danas keš na 60%
[/quote]

Od svih prilika, najgore su propuštene prilike.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.




Osim par likvidnijih, to bi moglo biti to…moguča korekcija bar do 2.219 da se popuni gap.

Mislim da će prije biti pozitivna korekcija prema gore.
[/quote]
Kako god, meni paše, prilika uvijek ima samo da je likvidnosti…od danas keš na 60%
[/quote]

Od svih prilika, najgore su propuštene prilike.
[/quote]

Opet se je pokazalo točnim, ono što ja volim reći često.
Uvijek je dobro biti u dionicama blizu 100 %, naravno ako je slijed događaja koji očekuješ na tržištu pozitivan. Samo je pitanje vremena.

Zato oni koji su danas kupovali KOEI po 600 i više, Adpl po 138 i više i druge dionice, imaju ( imati će ) puno manji prinos od mene koji sam te dionice kupio po osjetno nižim cijenama.

Općenito, rast dionica se dogodi u nekoliko navrata u godini, zato je bitno biti IN.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Osim par likvidnijih, to bi moglo biti to…moguča korekcija bar do 2.219 da se popuni gap.

Mislim da će prije biti pozitivna korekcija prema gore.
[/quote]
Kako god, meni paše, prilika uvijek ima samo da je likvidnosti…od danas keš na 60%
[/quote]

Od svih prilika, najgore su propuštene prilike.
[/quote]
Slažem se, međutim, ja si ne dozvoljavam da me eventualna prilika dovede u nepriliku a i najbolje su prilike one koje si sam stvoriš i u kojima ne ovisiš o nekome drugome [wink]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close