Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zašto kada ja hoću kupiti Belje, svi žele kupiti Belje?

[wink]

lp


zar nisi ti vec imao belje?
[/quote]

Imam ga i dalje.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Zašto kada ja hoću kupiti Belje, svi žele kupiti Belje?

[wink]

lp


zar nisi ti vec imao belje?
[/quote]

Imam ga i dalje.

lp
[/quote]
Mislim da je tu na oko 88.50 i prosli put bilo onih pretumbacija velikih komada, sad opet tu stoji kupnja , pitanje da li ce tu braniti ili ce pustiti da bucne dolje. Logicno bi mi bilo da puste da sklizne jos, ali…

No pain no Game

Taj mirovinac je tu sada jedini koji može braniti cijenu. Ako se makne idemo nazad na 60kn, a isto tako je može bez većih problema dignuti na 120. Tko će ga znati što im je u glavama.

Ne vjerujem da ce dizat s obzirom na močvarnu situaciju u cjelokupnom sustavu, trenutno je sve trulo i ne vidim razloga zasto bi se dizalo. S druge strane da li prijeciti pad, ako si usao po 88.50 ne znam, svasta se ovih godina dogadjalo i nista nije ne moguce…
a zasto bit sad u dionici?!, tesko je reci…

No pain no Game


Zašto kada ja hoću kupiti Belje, svi žele kupiti Belje?

[wink]

lp

a zašto jučer niste kupovali kad nitko nije htio kupovati.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

nema ništa od trgovine dečki, otišli mirovinci tj penzioneri ;;) bacati parangale i onako usput priko ipfona daju koji nalog ako baš jednostavno riba ne grize pa im dosadno,,, [cool]

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Zašto kada ja hoću kupiti Belje, svi žele kupiti Belje?

[wink]

lp

a zašto jučer niste kupovali kad nitko nije htio kupovati.
[/quote]

Zato jer većim djelom dana nisam bio na burzi.
Ujedno se nešto malo povećala danas cash pozicija, za nekih 100 T, pa eto..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Moj prijedlog je ugasiti računala na ovakvom prometu i upaliti za 10 dana,

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

nadam se da će ovaj američki efekt uhvatiti i nas,, dj sigurno probiva 13 K

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


nadam se da će ovaj američki efekt uhvatiti i nas,, dj sigurno probiva 13 K

Izvrsni rezultati na tržištu rada u USA..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

vrlo pravodobno

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Zato jer većim djelom dana nisam bio na burzi.
Ujedno se nešto malo povećala danas cash pozicija, za nekih 100 T, pa eto..

lp

pošteno. ja sam jučer uzeo još malo da popravnam prosjek onoga što sam uzimao zadnjih dana po 88,X ali moram priznati da mi nije bilo svejedno kada je jučer puknuo balon preko bare. izgleda da mirovinac brani ovdje svoj relativno svježi ulaz. ako netko do kolega vidi ostatak dioničara može li reći ulažu li ostali OMF? zahvaljumem

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

New Report

Close