Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja ne znam šta vas dvojica očekujete…

država je u kifli, ljudi nemaju novaca niti posla, ne znam zašto se čudite da nema trgovine????????? nismo mi drzava za neznam 50m ljudi pa da ima kapitala… lijepo vam je bilo 2006 i 2007 kad ste zaradivali lovu i navikli se na male budale koji su ispusili pare a sad ste navikli na to pa bi još…

e neće više dragi moji.. spremite tih 10tak starčevića u đep i vozdra


Uopće se ne slažem sa ovim tvrdnjama i pesimističnim pogledima na našu burzu.
Mi smo zemlja bogatih ljudi (tako nas malo radi, a šoping-centri su puni).
Kapitala ima. Samo trenutno nije na burzi. Većina je još u bankama, ali s obzirom na pad kamata, možemo očekivati preljevanje u rizičnije oblike investiranja.
Istina je da se većina malih ulagača još uvijek boji za svoju teško stečenu ušteđevinu i zato nema stalnog priljeva novog novca na tržište.
Dolazi ljeto i neke druge stvari su prioritet.
A nema priljeva novog novca od stranih ulagača. Ali i to bi se uskoro moglo promijeniti.
Vidjet čemo na jesen…..

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

a sad da se pocnemo igrati na hrvatski

Koji brutalan rast Duvana i Lucidusa [lol] [lol]
Lopina brutale fond…cccccc…..rast od 50% na soma kuna
gospodo ne nasjedajte i ne dajte lovu takvim nadri ulagačima….čitajte malo i interesirajte se da ne bude poslije plača i KUKU LELE [bye] [cry]
Vjerojatno će slijediti neki podcjenjivački i nadahnjujući tekst od vlasnika spomenutog fonda,
a vi kako želite….budite hrabri, riskirajte, nekome će se sigurno ispaltiti…. [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

zasad jako dobar dan, cijeli portfelj u debelom zelenom, dan za prodaju ili…. ipak ne, gledamo na duge staze….

ma kakav cash-r-a, 100% in


Koji brutalan rast Duvana i Lucidusa [lol] [lol]
Lopina brutale fond…cccccc…..rast od 50% na soma kuna
gospodo ne nasjedajte i ne dajte lovu takvim nadri ulagačima….čitajte malo i interesirajte se da ne bude poslije plača i KUKU LELE [bye] [cry]
Vjerojatno će slijediti neki podcjenjivački i nadahnjujući tekst od vlasnika spomenutog fonda,
a vi kako želite….budite hrabri, riskirajte, nekome će se sigurno ispaltiti…. [lol] [lol]

svaka čast [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje

kaže roha da smo u serinjakua pogotovo trziste kapitala ,,, ma znamo mi to prijatelju i bez tebe , puknula bi i dizalica jer ne može podnijeti taj teret

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Crobex je neuništiv svi padaju kao kruške a on raste bravo menađerčići

uh kad nam uvale i za jedno dva tri mjeseca jamstva za brodogradilista 13miljardi plus kamate pa gdje ce nam biti kraj

crobexove dionice nisu inn već duže od godinu dana sem iznimke ine, korf, što mogu zahvaliti preuzimanjem ,, čini se da je trend perifernih dionica s malim udjelom duga i niskim p/B do 0.20 strelovito su narasle večina njih u ovih pet mjeseci

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Zašto kada ja hoću kupiti Belje, svi žele kupiti Belje?

[wink]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Zašto, kad ga ja kupim…cijena padne, a manje više i kod drugih je slično… [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


Zašto kada ja hoću kupiti Belje, svi žele kupiti Belje?

[wink]

lp


zar nisi ti vec imao belje?

No pain no Game

New Report

Close