Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@daiwa

Da si pratio tadašnje trgovanje sa dionicama ZABA-e ne bih tako reagirao.Ako je tebi fer dignuti dionicu sa 9500kn na 11000 i tada se iskrcati,potom je vratiti na tadašnje cijene!!!!Fer!
Dragi moj!!!Glavnu ulogu su odigrali MF.

p.s.Nisam vadio tocne iznose ali mislim da je otprilike bilo tako.


Po 12.000 je prodavao a cijena je došla na 12500. naravno , sve je bilo u dogovoru sa fondovima..čisti lopovluk, zato i jesmo tu gde je jesmo.




@daiwa

Da si pratio tadašnje trgovanje sa dionicama ZABA-e ne bih tako reagirao.Ako je tebi fer dignuti dionicu sa 9500kn na 11000 i tada se iskrcati,potom je vratiti na tadašnje cijene!!!!Fer!
Dragi moj!!!Glavnu ulogu su odigrali MF.

p.s.Nisam vadio tocne iznose ali mislim da je otprilike bilo tako.


Po 12.000 je prodavao a cijena je došla na 12500. naravno , sve je bilo u dogovoru sa fondovima..čisti lopovluk, zato i jesmo tu gde je jesmo.
[/quote]

Kupac je siguran sam bio RBA fond (nisam siguran da li je OMF ili neki drugi). Ne sjećam se da li je AZ OMF kupovao u to vrijeme. U svakom slučaju, cijenu su digli fondovi.

ma ko je tu lud…

ja danas otvorim žiro račun, i sada vidim obavijest na skdd da ne treba imati žiro račun već se isplate dividendi mogu i dalje vršiti na tekući….
Vaš link

ma kakav cash-r-a, 100% in

nisi jedini. a tko je lud.. hehe tko nije neka digne ruku? [bye]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Možda ovo malo reda napravi u ovoj kaljuži koja se zove uređeno tržište ?
http://www.hrud.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=40%3Aredovna-skupstina-huda&catid=5%3Anovosti-iz-udruge&Itemid=4

obožavam strvine-posebno ovce

molio bi dali neko zna kada ce drzava tj. kojeg datuma objediniti svoje udjele u HFP,ministarstvu rada i poduzetnistva i koje kakvih agencija u AUDIO i da ce to biti onda vidljivo u SKDD eto pitanje je jednostavno i ja ne razumijem ako je AUDIO preuzeo drzavne udjele zasto to nije proknjizeno u SKDD-u

Po jučerašnjem rastu kvalitetnih dionica za 10 i više posto na prometu od soma kuna vidi se da je Lopina fond u akciji [lol] [lol]
Danas bu te iste zveknule jaaaako, a on bu ubrao 10-50 kn na grbači lakovjernih i nespretnih.
I siguno bude bio sretan i ponosan na sebe, ehhhhhhhhh….. [angry]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Trgovanje kao i država

Gasite više tu burzu ovo je sramota

U prvih sat vremena trguje se sa 29 dionica. Mislim da ZSE komotno može staviti ključ u bravu

“A man's got to do what a man's got to do”


Trgovanje kao i država

Gasite više tu burzu ovo je sramota

Čekaj, mora ići po redu. Prvo država, onda burza

“A man's got to do what a man's got to do”

ja ne znam šta vas dvojica očekujete…

država je u kifli, ljudi nemaju novaca niti posla, ne znam zašto se čudite da nema trgovine????????? nismo mi drzava za neznam 50m ljudi pa da ima kapitala… lijepo vam je bilo 2006 i 2007 kad ste zaradivali lovu i navikli se na male budale koji su ispusili pare a sad ste navikli na to pa bi još…

e neće više dragi moji.. spremite tih 10tak starčevića u đep i vozdra

Samo HT se ozbiljnije trguje.. koje ćudo od burze.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close