Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neznam ali mislim da mi je milija ina i utjecaj ine na tržištu kapitala,,,,pokupio dividentu od vire ali nisam predo žiro račun,,,,,Sramotno da nam strane banke daju zastarjelu tehnologiju tokene dok kolege sa zapada rješavaju sve mobitelom i bez naknada mi naprimjer u Hypu gledamo sam nilske konjiče,,,,, [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

kao sto sam i pretpostavio Dj će probiti 13000 a mi teško 2500 bodića,,,ma ovo je sramota , pa ti ulazi u dionice zse ,,, da ne bi ispalo da drukam na pad full sam u dionicama

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Da li će tko odgovarati za ovu manipulacijom burzom u petak.
Pa i malo djete je to moglo skužiti,kad se vidjelo da ode HT u ponor,prekid telekomunikacija i zatvara se cjela burza.
Pa to nema više ni u Tunguziji.
Nikakvog obrazloženja,nikakve istrage ,ništa…””
Zato istražuju piskaranje po forumima,jer kao to jako utječe na burzu.
Koja smo mi banana država,a tolike plaće,agencije,SOE,POE i druge gluposti.
Čemu to uopće služi,a ovaj opljačkani i ispaćeni narod plaća.

PETINA, 02.05.2011. u 09:38
@zzidak
Da li će tko odgovarati za ovu manipulacijom burzom u petak.

Cijela država pa tako i ZSE se zasniva na MAKINACIJAMA.Nažalost!!!!
Evo jedan primjer!

Neznam dali ste primjetili, ali u prošli četvrtak na dan kada zasjeda Hanfa (koja je trebala potvrditi Prospekt) odjednom se na pred otvaranju "nagomilala" kupnja.Na razinama od 1250-1260 bilo je cca 80-90 kom na kupnji.Več duže vremena kupnja nije tako uzgledala.U petak TE KUPNJE NIJE BILO!!!!
ZAŠTO!!!!! Upravo zbog toga što je Hanfa vratila Prospekt na "doradu

http://www.poslovni.hr/vijesti/ipo-luke-ploce-ipak-bez-trgovine-pravom-upisa-178241.aspx

Dali je to slučajno ili ne ,zaključite sami.

istina……bacih pogled na zse nakon xy dana……………prejaka burza nema što

izuzevši ht+ptkm …….sve ostalo 1,8 mil kuna, a potez dana je trgovanje magmom
31,60 kn prometa dionica u blokadi

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

a od kineza ni traga u crnoj gori

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-dalekovod-izaziva-pozornost/ar-2026/

Nisam vidio veću blamažu predviđanja. [lol]
I onda ti vjeruj svakojakim naslovima i tekstovima. Hvala ne bih danas.

neće uvijek biti ovako.

BRAVO CROBEX POKAZAO SI SE U NAJJADNIJEM SVIJETLU , NEMA TAKVE BURZE NIGDJE OSIM NA BRDOVITOM BALKANU, NIJE NI ČUDO ŠTA NAS NITKO NEĆE

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


BRAVO CROBEX POKAZAO SI SE U NAJJADNIJEM SVIJETLU , NEMA TAKVE BURZE NIGDJE OSIM NA BRDOVITOM BALKANU, NIJE NI ČUDO ŠTA NAS NITKO NEĆE

Ajde ne viči, ne znam šta si očekiva od HT ex-dividend dana. A lovci u mutnom koriste obilato tu situaciju, i to je to.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

NEMAM HT gledam opčenito sve dionice danije nabijena ova ina crobex bi izgledao na 1680
i gore čak

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

jesi ti vidio krivulje svjetskih burza i našu , usporedi ima da ti dođe da zaplačeš od jada

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


jesi ti vidio krivulje svjetskih burza i našu , usporedi ima da ti dođe da zaplačeš od jada

Kakve veze ima strana burza s nama? To je kao da kazes zasto se hrvatski BDP ne povecava, kada se njemački i američki povečavaju ili zasto prosjecna placa u HR pada dok u Sloveniji raste (karikiram)….

Nasa burza se ponasa u skladu s rezultatima nasih firmi ne americkih i ne vidim cemu onda jaukanje s ameri rastu a mi ne

...

New Report

Close