Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

malo antikapitalističkog sentimenta za 1. maj..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Eto Crobex i 5god zaredom 1tjedan nakon Uskrsa ostvario rast a šta sad

[img]http://imgon.net/di-RXZL.png[/img]

Molio bih forumaše da nemješaju mog mlađeg brata sa menom ,jel ja dođem brzo u ZG,da se okane mene i meni direkt obrate,pogotovo u Vukovarskoj. [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Molio bih forumaše da nemješaju mog mlađeg brata sa menom ,jel ja dođem brzo u ZG,da se okane mene i meni direkt obrate,pogotovo u Vukovarskoj. [angry]

Milusic,o čemu ti pričaš?
Daj malo suvislo piši,svaka poruka ti je potpuno nerazumljiva.
Odbijam vjerovati da postoji odrasla osoba koja govori/piše poput tebe.

Ajmo se malo vratiti temi.
Šta mislite kakav će utjecaj HT imati na kretanje ostalih dionica?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

dioncie firmi koji su imale dobre kvartalne rezultate mogli bi po otvaranju burze u blokadu dok do kraja tjedna ocekujem Ht na oko 240-245kn


dioncie firmi koji su imale dobre kvartalne rezultate mogli bi po otvaranju burze u blokadu dok do kraja tjedna ocekujem Ht na oko 240-245kn

A što čemo sa DLKV-dom



dioncie firmi koji su imale dobre kvartalne rezultate mogli bi po otvaranju burze u blokadu dok do kraja tjedna ocekujem Ht na oko 240-245kn

A što čemo sa DLKV-dom
[/quote]
Čekati objavu sa sastanka Uprave i NO-a od petka. [thumbsup]


A što čemo sa DLKV-dom

Po meni ova firma je u jako teskim problemima i tu moze sljediti samo pad…..

P.S
Nemam DLKV niti je ovo nagovor na kupnju ili prodaju

...


dioncie firmi koji su imale dobre kvartalne rezultate mogli bi po otvaranju burze u blokadu dok do kraja tjedna ocekujem Ht na oko 240-245kn

što ga ti lupetaš…
ali ajde, kad bi HT otišao na tih 240 kn, ja rasprodajem cijeli portfelj s desetak dionica i ulazim all in [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje




dioncie firmi koji su imale dobre kvartalne rezultate mogli bi po otvaranju burze u blokadu dok do kraja tjedna ocekujem Ht na oko 240-245kn

A što čemo sa DLKV-dom
[/quote]
Čekati objavu sa sastanka Uprave i NO-a od petka. [thumbsup]
[/quote]
Da su pokazatelji dobri to bi bilo već objavljeno a avako mi se čini da če nešto ponovo spletkariti

Hoće li nekome uspjet uhvatit dio dividende HTa i prebacit se u ERNT…

New Report

Close