Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a agram brokeri "nadograđuju" sustav..

[lol]

kakovih li nenadanih događanja..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

I onda se mi čudimo kada nas uspoređuju s Bangladešom…
Ali kolege moje, bez pretjerivanja, mi smo i gori…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

u agram brokerima poručuju da nije do njih:"Agram trader javlja poruku kako je u tijeku nadogradnja sustava. Molimo Vas poruku zanemarite. "

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Obavještavamo Članove da se trgovanje, zbog tehničkih poteškoća koje su uzrokovale pad podatkovne komunikacijske mreže, neće nastaviti do kraja trgovinskog dana 29. travnja 2011.

O nastavku trgovanja bit ćete pravovremeno obaviješteni.

To je to za ovaj tjedan, ugodan vikend svima!

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Sad kad poprave sigurno će raditi bezprijekorno najmanje pola sata ako ne i duže [lol]

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)

Prekid trgovanja za 29.4.2011.

Obavještavamo Članove da se trgovanje, zbog tehničkih poteškoća koje su uzrokovale pad podatkovne komunikacijske mreže, neće nastaviti do kraja trgovinskog dana 29. travnja 2011.

O nastavku trgovanja bit ćete pravovremeno obaviješteni.

Gotovo za danas, ugodan vikend

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Pbzinvestor:
Poštovani,
zbog tehničkih problema konekcija od strane Hrvatskih telekomunikacija sa ZSE nismo u mogućnosti trgovati na Zagrebačkoj burzi. Očekujemo uskoro rješavanje problema s padom telekomunikacijskih veza.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


u agram brokerima poručuju da nije do njih:"Agram trader javlja poruku kako je u tijeku nadogradnja sustava. Molimo Vas poruku zanemarite. "

Pa stvar i je u tome da je to njihova default poruka……bez obzira da li kod njih nešto šteka npr. kod promjene naloga ili cijeli burzovni sustav padne kao sada……
Morali bi malo poradit na tome……


Pbzinvestor:
Poštovani,
zbog tehničkih problema konekcija od strane Hrvatskih telekomunikacija sa ZSE nismo u mogućnosti trgovati na Zagrebačkoj burzi. Očekujemo uskoro rješavanje problema s padom telekomunikacijskih veza.

he, to je čisti sukob interesa, j.. takvu igru ako ht može zaustaviti kompletno trgovanje na burzi…

ma kakav cash-r-a, 100% in

kao da je HT-u kao takvom bitno kolika je cijena dionice i kome isplaćuju dividendu. osim ako…. tananana tananana ovo nije naručeno.. tananana tananana … od nekoga.. iz nekog razloga.. tananana tananana… do sljedećeg tjedna, tananana tananana.. u zoni sumraka..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Od 15.00 je bilo evidentno jače iskrcavanje, tako je probilo i 280kn!

Bilo je nekoliko naloga preko tisuće na kupnji al sve je skinuto, prvo na cca 279 pa na 278, i kad je moj nalog prošao na 276,04 dojma sam da jednostavno nije bilo novaca na strani kupnje odnosno obrane cijene, prvi veći nalog bio je na 265,00 kn.

E sad je li zfalilo keša pa je obrana odustala, ili su jednostavnije HTovi softveraši to riješili blogkadom cijelog zse-a.!?

Neznam, al moglo bi se nekog i pitati zašto baš danas, zašto baš kad HT pada!!!

Kad su nedavno prolazili nalozi preko 70 – 100 milijun kuna sve je bilo u redu i zse je sve izdržao, a da ne pričam prije par godina kad je prolazilo i po 200 – 300 miljuna kuna!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

mozda konacno stavljaju novi software, onaj pozitivni….al da smrdi…smrdi….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close