Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jadno ,kilavo kretanja crobexa naspram svjetskih burza koje su se skroz oporavile
ovdje je teško koristiti i frazu za šaku dolara ,već za šaku velebetskih degenija i par slavuja odmah se koči
dokle će to tako?

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Men e zanima, ako netko može pomoći.. da li je ovaj novinar tako velika neznalica, ili jednostavno druka dionice koje kupi.
Bilo kako bilo, ovime bi se trebala pozabaviti Hanfa, jer ovo nije prvi puta od dotičnoga da ovako nešto napiše.
HANFA gdje ste!!????

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-brodari-ponovno-u-fokusu-kupaca/ar-1815/

" Tko je dobro čitao jučerašnju Ersteovu analizu Atlantske plovidbe (ZSE:ATPL-R-A) lako je mogao uočiti kako se dionice dubrovačkog brodara čine dobrom prilikom za dugoročnu kupnju. Oporavak bordarskog tržišta očekuje se kroz dvije godine i tada bi prihodi i dobit Atlantske trebali opipljivije rasti. ako se prisjetimo i analize RBA koja hvali Uljanik plovidbu (ZSE:ULPL-R-A) jasno je da bismo i danas mogli vidjeti rast obaju izdanja. "

Da li je on ( nedaj bože ) investicijski savjetnik, pa da daje preporuke o kupnji dionica.
Zamisli, trebalo bi pričekati 2 godine da počnu prihodi rasti, pa je zato to dobra prilika za kupnju.

Strašno..

lp


Dosta je fondova zapelo u brodarima pa se sada radi marketing…svi znamo što obićno uslijedi kada analitikeri i zatim portali drukaju za neku dionicu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://www.seebiz.eu/no-laskog-prodaje-mercator-agrokoru-pod-odgodnim-uvjetom/ar-1829/

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

od pustog pametovanja i perspektive INIH DIONICA jedino je INA dala plesku malim diničarima
možemo samo plivati u blatu i nadi da nas ne povuče mulj u još veče sranjue daprostite

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

od ruznog paceta najbolja kupnja na ptkm

AD Plastik d.d. – obustava trgovanja

29.4.2011

Obavjestavamo vas da je, sukladno Pravilniku o obustavi trgovanja dionicama na burzama u Republici Hrvatskoj NN 114/06 i NN 55/07, doslo do obustave trgovanja i rasta cijene dionica HTPK-R-A.
O nastavku trgovanja biti cete obavjesteni.

Kakva burza….kakvo lupetanje….tu se ne zna tko koga…..
[lol]


od pustog pametovanja i perspektive INIH DIONICA jedino je INA dala plesku malim diničarima
možemo samo plivati u blatu i nadi da nas ne povuče mulj u još veče sranjue daprostite

Ko je kupio INU na nižim razinama još uvijek može prodati, i rješiti se takvih problema.

sutra je novi dan.

mogli bi ovi vani malo u minus uskoro, a i mi s njima.. kakva su vaša mišljenja?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

WTF?!?

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

????????????????????????????

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Hanfa blokirala cijelu berzu? [lol]

što bi s berzom?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close