Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ukoliko nafta – oill nastavi rasti ovom dinamikom, a po svemu sudeći hoće, može li neko zamisliti posljedice na svjetsko gospodarstvo!

Što se događalo kad je nafta otišla na 150 $ po barelu!?

ps Nešto sam sitno predprošle godine kupovao na 46 $ i zadovoljan bio prodajom na 84 $


Još nam nisi objasnio kako je moguće kupovati naftu na tržištu kapitala.
Zaista ne znam koja to brok. kuća nudi…
ili si ti to na benzinsku pa na kanistre [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ipak je Ina došla natrag do 4 000, brže nego sam očekivao.
Ali je bilo za očekivati, premda sam bio poprilično usamljen ovdje na forumu u tim očekivanjima, što je za mene osobno – razočaravajuće.
Isto kako se nije znala prepoznati prilika za zaradu na dionici Ine, nakon pada cijene na 3 600, tako se sada ne vidi potencijal skore zarade na dionicama Agrokora.

Sretan i blagoslovljen Uskrs .

lp sa Paga

je, malo smo ukakili motku s tom INAom….

lp s Murtera.
[wink]

Koja milina INA i HT će dogurat Crobex do plafona a sve ostale dionice po 1 kn

Ovo je ZSE ovo je HR


Koja milina INA i HT će dogurat Crobex do plafona a sve ostale dionice po 1 kn

Ovo je ZSE ovo je HR


Šta ti je, to je slučajno.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Vaš link

ovo je super, Agrokor nudi 220€, a slijedeći 155€ a neka agencija im zabrani prodaju. sada bi bilo ok da laško proda Mercator po 155€, a da im ta ista agencija namiri razliku u cijeni

http://www.seebiz.eu/radimir-cacic-mirovinski-fondovi-mogu-podici-burzu-i-donijeti-razvoj/ar-1547/

Al jedan uvjet Novosela i Samodola treba zatvorit jer su oni upropastili i opljačkali TK u HR

http://www.seebiz.eu/josip-friscic-kosor-je-podravku-zeljela-prodati-atlanticu/ar-1534/

Jaca u tajnosti izgleda grabi Sanaderovim stopama
kud Ivo tu i ja

Zanimljivo tržište kao i kretanje na njemu. Nadam se da će se tako nastaviti dalje [smiley]


Vaš link

ovo je super, Agrokor nudi 220€, a slijedeći 155€ a neka agencija im zabrani prodaju. sada bi bilo ok da laško proda Mercator po 155€, a da im ta ista agencija namiri razliku u cijeni


Uvijek sam držao da se treba kloniti kompleksaša, a ti slovenci imaju takav kompleks od nas da se to ne može verbalno opisati. Žalosno. Jedini je problem što je kupac iz RH.



Ukoliko nafta – oill nastavi rasti ovom dinamikom, a po svemu sudeći hoće, može li neko zamisliti posljedice na svjetsko gospodarstvo!

Što se događalo kad je nafta otišla na 150 $ po barelu!?

ps Nešto sam sitno predprošle godine kupovao na 46 $ i zadovoljan bio prodajom na 84 $


Još nam nisi objasnio kako je moguće kupovati naftu na tržištu kapitala.
Zaista ne znam koja to brok. kuća nudi…
ili si ti to na benzinsku pa na kanistre [wink]
[/quote]

Deuchland, Frnakfurtu, docnije Wies Baden, tu sam često, a i trgovanje ovdje je barem 10 puta kvalitetnije, opsežnije, razvijenije, pristupačnije nego u Hrvatskoj.
Bilo je kombinacija i preko Forexa al to sam na vrijeme izbjegao.

ps a dakako nešto je išlo i u galonima i staklenkama.

[lol]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Zanimljivo tržište kao i kretanje na njemu. Nadam se da će se tako nastaviti dalje [smiley]

Ako si psiholog vjerujem da uživaš a i ako si alkoholičar vjerujem da je dovoljno zanimljivo lozovačo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.poslovni.hr/vijesti/burza-u-zagrebu-najatraktivnija-u-regiji-178058.aspx

New Report

Close