Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lopinjo , s kolko si zaglavio u ovom biseru ako nije tajna . ja pratio neko vrijeme na tvoju preporuku al vrlo brzo odusto kad sam vidio da je možeš tiltat +-50% s jednim nalogom od 10-ak komada .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Nisam jaaglavio koji sam unutra nego vi koji ste vani i ne koristite priliku za ulaz.Možda je danas
zadnja šansa za ulazak do 30.

U ELPR teče med i mlijeko!


Bacite oko na ELPR.
Izuzetna prilika za spušiti je bila,ali sada i velika prilika za veliku zaradu.
Možda u utorak bude prekasno ili preskupo.
Ne dozvolite da u igri najbrži prst izgorite,ako odlučite zeru uštiniti.Male naloge podignite malo više
/preko 30/ da vam ne uteče ili da sve odnese jedan kupac.

U ELPR teče med i mlijeko!

Evo bacio sam pogled i vidio da ste prvi na prodaji na asku od 2000 dionica po 26,89, a to je ravno 30% zarade od 20 Kuna pošto ste nedavno kupovali upravo 2000 komada ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

s obzirom na skraćeno trgovanje dosta solidan promet, žalosno je jedino što je 60% prometa INA

ma kakav cash-r-a, 100% in


s obzirom na skraćeno trgovanje dosta solidan promet, žalosno je jedino što je 60% prometa INA

I žaloso je što nemam prijetelje koji rade u OMF-ovima [cry] [cry] [cry]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Bacite oko na ELPR.
Izuzetna prilika za spušiti je bila,ali sada i velika prilika za veliku zaradu.
Možda u utorak bude prekasno ili preskupo.
Ne dozvolite da u igri najbrži prst izgorite,ako odlučite zeru uštiniti.Male naloge podignite malo više
/preko 30/ da vam ne uteče ili da sve odnese jedan kupac.

U ELPR teče med i mlijeko!

Evo bacio sam pogled i vidio da ste prvi na prodaji na asku od 2000 dionica po 26,89, a to je ravno 30% zarade od 20 Kuna pošto ste nedavno kupovali upravo 2000 komada ?
[/quote]
Ne,varate se.Ja sam bio na kupnji prvi sigurno,a možda i drugi.poslovna tajna.
Prodavač je bio kupac /vjerovatno/po 49 kada je prodavao RBA skrbnički nešto preko 15.000 kom.
U ovom trenu u ELPR rijetki su koji imaju manji ulaz od 40.Možda ja jedini.

Na ZSE ni meda ni mlijeka u ovom skraćenom danu.


s obzirom na skraćeno trgovanje dosta solidan promet, žalosno je jedino što je 60% prometa INA

Bilo je samo pitanje kako će crobex pratiti strance tj. hoće li povući INA-u ili HT. Kad budu padali padat će i INA, raj za trejdere, pušiona za kupce na 4000, ostale dionice statiraju u kukuruzu ili blago padaju na mizeriji od prometa

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.vecernji.hr/biznis/todoric-sve-blize-mercatoru-frcaju-ostavke-pivovarni-lasko-clanak-279748

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



s obzirom na skraćeno trgovanje dosta solidan promet, žalosno je jedino što je 60% prometa INA

Bilo je samo pitanje kako će crobex pratiti strance tj. hoće li povući INA-u ili HT. Kad budu padali padat će i INA, raj za trejdere, pušiona za kupce na 4000, ostale dionice statiraju u kukuruzu ili blago padaju na mizeriji od prometa
[/quote]

Uopće nije bitno koliki je promet, koliki je crobex, i sl..treba samo dobroo, dobro, paziti u šta investirate svoj novac. Dobro se čuvati da se ne nasjeda na razno razne, nazovi informacije o uspjesima kompanija, i bit će dobro.

sutra je novi dan.

Ipak je Ina došla natrag do 4 000, brže nego sam očekivao.
Ali je bilo za očekivati, premda sam bio poprilično usamljen ovdje na forumu u tim očekivanjima, što je za mene osobno – razočaravajuće.
Isto kako se nije znala prepoznati prilika za zaradu na dionici Ine, nakon pada cijene na 3 600, tako se sada ne vidi potencijal skore zarade na dionicama Agrokora.

Sretan i blagoslovljen Uskrs .

lp sa Paga

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Zagrebačka burza: Podravka, Luka Ploče i Agrokor u fokusu

Vjerojatno su investitori dobro čitali SEEbiz još u subotu kad smo objavili kako su kineski investitori zainteresirani za širenje kapaciteta Luke Ploče (ZSE:LKPC-R-A). OK, nije to ništa novo, takve spekulacije kolaju tržištem već godinama, ali dodatnu težinu toj priči daje činjenica što ju je objavio ugledni Financial Times.

http://hr.seebiz.eu/ZSE/zagrebacka-burza-podravka-luka-ploce-i-agrokor-u-fokusu/ar-1510/ [thumbsup]

Zanimljivo na Inici!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

New Report

Close