Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Super, evo su danas vrijedni dečki potrošili čak skoro 10 milijuna kuna da vas uvjere kako dionce na Crobexu ne vrijede ništa i da ih morate pošto-poto prodati.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Super, evo su danas vrijedni dečki potrošili čak skoro 10 milijuna kuna da vas uvjere kako dionce na Crobexu ne vrijede ništa i da ih morate pošto-poto prodati.

Stotka i od mene. Evo i vani svi vele da dionice ništa ne vrijede, CAC,DAX, S&P, DOW, sve roka k’o da će smak svijeta.. [cool] [thumbsup]

Danas OPET niste podigli cijene ? Onda , bok ! Čujemo se u ponedjeljak.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Danas OPET niste podigli cijene ? Onda , bok ! Čujemo se u ponedjeljak.

Ma, odmori jedno 10-tak dana…….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Alabama, uzet ćete zadnje pare građanima , prije kupnje šunki? Nisam ni mislila da će ih netko
pomilovati prije nego zadnje dionice prodaju za kruh , mlijeko i čokoladne zečiće…….
Onda ćete čekati da veliki dobe pare od Ht-a, da malecko započne reli- s tuđim novcem, jer Vam je i
za to žao potrošiti i riskirati..?
Nakon toga slijedi PP na nove izbore…depresija nakon sahare ljeti, i brojne izmjene novih brzinskih
zakona za provedbu oporavka….a onda sučeljavanje – i provjera , gdje smo nasamareni i kako
ćemo prevariti HDZ, u brojenju glasova..računajte/ osigurajte / oko 30 % više od najsigurnije brojke u vodstvu navodne prednosti SDP.a—– budimo spremni na najtežu bitku.
Ja ću glasati za HSLS. Oni su u Program stavili prvu godinu oslobađanja poreza i doprinosa za
novozaposlene.
Ruku na srce. Po mojoj procjeni,ovo je najjača karta i prvo tlo pod nogama.Primjena jednostavna,
da ne može jednostavnija.Efekt- neprocjenjiv.
A doista sam prošla
mnogo izbora i progutala kao birač mnogo raznih prijedloga…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Brojke-djeluju-mocno-Wall-Street-u-lovu-na-najvisu-razinu-u-3-godine

Crobex u zadnje 3 god nije se pomaknuo sa dna izuzmemo li INU i HT i možda još kojeg fondovskog gubitaša

Daleko naj jadnija burza u svijetu ustvari takva nam je i vlada

današnji dan bi mogao biti jako, JAKO zanimljiv…prvenstveno mislim na INU, pa u manjoj mjeri na vlds, a ima jos potencijalnih kandidata…smjer ovako odokativno mi izgleda jako neodređen, bit će tu šarenila, samo da bude i prometa, a ne ono…povuci-potegni…..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


današnji dan bi mogao biti jako, JAKO zanimljiv…prvenstveno mislim na INU…

INA d.d. – produljenje obustave trgovanja

4.4.2011 9:48:24
Obustava trgovanja dionicom INA-R-A produljuje se do kraja trgovinskog dana 08. travnja 2011

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

haaa; sam se malo zaletio….hmn istraga u tijeku…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Ovo je žalosno kako je ova vlada sve upropastila uništili su cjelu državu a što je naj gore još TK su zakopali sa Samodolom
TK u svakom normalnom svijetu je prozor države ovo je više već jadno da niko pametan nema da reagira i da tim glupanima malo otvori oči

nema tko reagirat kad u svim segmentima društva vladaju mediokriteti. čim se pojavi netko sposobniji odmah ga ušutkaju, maknu ili ispljucaju bez osnova. jer kad bi sposobni odlučivali za mediokritete ne bi bilo mjesta na dobro plaćenim položajima bez odgovornosti



današnji dan bi mogao biti jako, JAKO zanimljiv…prvenstveno mislim na INU…

INA d.d. – produljenje obustave trgovanja

4.4.2011 9:48:24
Obustava trgovanja dionicom INA-R-A produljuje se do kraja trgovinskog dana 08. travnja 2011

[/quote]

A na taj dan ide molitva za sve nas

New Report

Close