Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja smo mi žabokrečina od burze. Niti 700.000,00 kn prometa u prvih 25 minuta…
Doista možemo uništiti sve što je imalo vrijedilo….


Koja smo mi žabokrečina od burze. Niti 700.000,00 kn prometa u prvih 25 minuta…
Doista možemo uništiti sve što je imalo vrijedilo….


Ma ZSE je najbolja burza na svijetu. Pogledaj taj "švedski stol"…….izaberi….stavi se na bid….vidiš da sve poklapaju.
Na INI napiši par "katastrofičnih" postova…….kao srokače ina grobi na 1800 bodova….ide to sve u mp3…..i sl.
Svi su uplašeni……..prodaće jeftino.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Dobar dan…kad kreće tsunami na ZSE?
LP


Ma ZSE je najbolja burza na svijetu. Pogledaj taj "švedski stol"…….izaberi….stavi se na bid….vidiš da sve poklapaju.
Na INI napiši par "katastrofičnih" postova…….kao srokače ina grobi na 1800 bodova….ide to sve u mp3…..i sl.
Svi su uplašeni……..prodaće jeftino.

sve ovisi kako će se fondovi postaviti u ponedjeljak, ako se potpuno maknu s bida bit će žestoka pušiona i jak pad crobexa…ako budu branili cijenu INE na 4000 kn, ostaje status quo do daljnjega

mada, kad gledam ovu žabokrečinu, pad tržišta od 2-3 dana ne bi bio loš jer bi barem pokrenuo trgovanje, a sve je bolje od ovog mrtvila [yawn]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

http://www.poslovni.hr/vijesti/slovencima-branko-roglic-prihvatljiviji-od-todorica-176218.aspx

moje skromno mišljenje je da treba nabacit bežaniju iz todexa …. aaaaaaaaaaaaaa

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

otkad je došao prokleti adsl , ne moš virovati kojom brzinom ljudi rade naloge za prodaju
treba to ukinuti jer je pogubno za ZSE
blaženo doba kad si morao priko brokera ili priko dial up tribalo je tri minute da ti stavi nalog …
a štaš cest la vie

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

mada, kad gledam ovu žabokrečinu, pad tržišta od 2-3 dana ne bi bio loš jer bi barem pokrenuo trgovanje, a sve je bolje od ovog mrtvila [yawn]
[/quote]
Ne bih se složio koleka limbo
Trkovanje trnutno može pokrenuti samo značajni porast cijene jer se dionice uglavnom nalaze u čvrstim rukama, koji ih nikako ne žele prodavati po ovim cijenama
Treba se samo malo strpi ako si u dinicama i neko vrijeme ne obraćati pažnu na burz.
Koliko je HTK plitko, dolazak samo jednog ozbiljnijeg stranog investitora, sa nekolikon milijardi , a što če se sigurno desiti, nakon završetka pregovora i skorog ulaska u EU.
Lijep pozrav !

KKodt napet ko pracka

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

sva sreća da nešto para imam u novčarskim fondovima tamo je zagarantiran dnevni prinos od 0.01 do 0.02 pa se skupi a ođe ništa
a možda se nešto i pokrene u 15:59:00

mi smo ipak zemlja slučaj

mada, kad gledam ovu žabokrečinu, pad tržišta od 2-3 dana ne bi bio loš jer bi barem pokrenuo trgovanje, a sve je bolje od ovog mrtvila [yawn]


Ne bih se složio koleka limbo
Trkovanje trnutno može pokrenuti samo značajni porast cijene jer se dionice uglavnom nalaze u čvrstim rukama, koji ih nikako ne žele prodavati po ovim cijenama
Treba se samo malo strpi ako si u dinicama i neko vrijeme ne obraćati pažnu na burz.
Koliko je HTK plitko, dolazak samo jednog ozbiljnijeg stranog investitora, sa nekolikon milijardi , a što če se sigurno desiti, nakon završetka pregovora i skorog ulaska u EU.
Lijep pozrav !
[/quote]

taj koji dolazi ? da ne pita za cijenu ne bi ni imao milijarde
[wink]

Buffettov nasljednik dao ostavku

Greška u koracima

David Sokol kupio je dionice tvrtke Lubrizol dva tjedna prije nego što je Buffettu predložio preuzimanje te kompanije

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ZSE mislim da je svaki komentar suvišan ovo je jedinstvena burza kao i država

New Report

Close