Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fondovi su krcati Ine. Braćo mila što nas snađe

A kako je to loše za one koji imaju druge dionice a ne INU? Jednog dana će se trakavica s INom rasplesti, fondovi će doći do svježeg kapitala, a do tada je jedino pametno skupljati one dionice za koje potom smatraš da će ih fondovi tim novcem kupovati.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Sve je moguće.
Nakon povlačenja Sanadera iz politike Crobex je trebao skočiti, a mi smo se srušili više nego Nikkei nakon potresa, tsunamija, radijacije… (njihov index je za nekoliko dana vratio izgubljeno).

eto malo da poprave promet frknuli 9000 ht u komadu ili 2,6 mil kn

ma kakav cash-r-a, 100% in

Šta će danas biti?
Dax + 1,3
futuresi opet u plusu..

Šteta da je Ina blokirana..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Izgleda da se ekipa za očevid prebacila sa KORFa na ĐURU.Biti će opet promjena u prvih deset ( obećava seebiz )

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Izgleda da se ekipa za očevid prebacila sa KORFa na ĐURU.Biti će opet promjena u prvih deset ( obećava seebiz )

a odakle se prebacila u KORF, iz smrtno ranjene PTKM, ili su to preživjeli iz DKVS? [pray]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Dio boraca iz ADPL dio iz PTKM dio iz VLDS dio iz SUNH.Glavnina snaga iz ĐURE i KSST.Ranjeni, zarobljeni i nesposobni za borbu su ostali u dotičnima.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

ide novi natječaj za merkator , i na njemu neće dat todoriću niti da otkupi dokumentaciju?!

Vaš link

ko bi razumio ovu slovenčad , tek sad se vidi koliko je to duboko iskompleksiran narod , žalosno [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


ide novi natječaj za merkator , i na njemu neće dat todoriću niti da otkupi dokumentaciju?!

Vaš link

ko bi razumio ovu slovenčad , tek sad se vidi koliko je to duboko iskompleksiran narod , žalosno [undecid]


niš ti ne brini jure…ja vjerujem da Toda drži sve pod kontrolom [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

prebijedno tr(g)ovanje na ZSE, ovdje više ni kava ne pomaže da se ostane budan…
odo ja van na zrak
pozdrav do sutra…. [yawn]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

čudno ovo zelenilo danas kod nas s obzirom na to da će nas pogoditi razoran potres i tsunami za nekih 6 sati Vaš link

Vaš link

ma kakav cash-r-a, 100% in


čudno ovo zelenilo danas kod nas s obzirom na to da će nas pogoditi razoran potres i tsunami za nekih 6 sati Vaš link

Vaš link

Izgleda da je ovo ozbiljno shvatio prodavatelj na DDJH [angry]

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

New Report

Close