Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodavači ili paničari, pogledajte sa koje razine padaju strane burze, a pogledajte gdje smo mi!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Cijeli svijet raste već mjesecima,mi se nismo makli sa mrtve točke,izbaci inu is crobexa pa mi reci koliki bi crobex tada bio…
Al ako na rast ne reagiramo,na svaku lošu vjest zato hočemo.
Iskreno mi se gadi zemlja u kojoj živim i sve što se ovdje radi..meni je žao onih koji su uložili veće novce,i želim im puno sreče,da im lovene zatreba prije oporavka,a bit će dug i mukotrpan.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Preokret će biti vani………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

e moj big boss,neka prasnu ovi reaktori u japanu,in nek krene radiacija. vidit češ preokreta, svi čemo na prosjački štap. nema preokreta dok se ta nuklearka ne dovede u red a čim se u javnost izlazi sa crnim vjestima,a o istini,onoj pravoj se uvijek šuti,znaći da je situacija gadna.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Vaš link

da je problem je, i to veliki ali da je u pitanju katastrofa svjetskih razmjera ipak nije. nakon ovoga bi trebalo donijet nekakvu rezoluciju na svjetskom nivou gdje bi se definiralo izvještavanje u kriznim situacijama. kad je već krizna situacija, ne treba sijati dodatnu paniku radi naklade. to bi proglasio krivičnim djelom u rangu ratnog profiterstva

europa se crveni !

FTSE 100 5,608.23 -167.01 -2.89%

DAX 6,505.48 -361.15 -5.26%

CAC 40 3,746.76 -131.28 -3.39%

Dali danas kupovati ili čekati sutra? Evo nemam blage veze…

Dali itko pametan pita mirovince dokad misle da nam uništavaju mirovine pa ljudi to su naše mirovine date propalicama u ruke podobnim
Ovo je živi kriminal što se radi sa našim parama
Jedno pitanje od koga AZ OMF otkupljuje dionice INE
Što se HANFA ne oglasi

Danas bar nismo u plusu što do kraja dana ne nože biti kupe par komada INE po 3000 i eto nas u plusu.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Dali danas kupovati ili čekati sutra? Evo nemam blage veze…

ni danas ni sutra, pričekajmo još koji mjesec

Cookie Monster

Jesu osjetljivi ovi naši građevinari,više njih pogodila situacija u japanu nego same japance…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Vaš link
o ovome pričam, naslov i tekst nemaju veze jedan s drugim. da mi je vidit onoga ko je ovo pustio na portal na ulici… [angry]

New Report

Close