Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim vas ne paničarite. CROBEX s ovom krizom u istočnoj Aziji nema nikakve veze, niti jedan promil!!! Mi bi čak mogli i rasti- jer smo sigurno utočište i vanjski utjecaji su samo sekundarne naravi.


Nismo imali veze niti sa US krizom hipotekarnih kredita pa smo sa 5k pali na 1,3k

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kakvo je ovo otvaranje danas??? Jel to tsunami pogodio jadran, neki tanker eksplodirao, drzava bakrotirala ?? Sto se desava

ATPL rokavela s 715 na 700 i nema uopce kupnje do 680
BLJE 94
DLKV 240
INGR da i en spominjem (12.8)
itd itd

Pocela rasprodaja ko da je apokalipsa, a kupnje nigdje

...


Molim vas ne paničarite. CROBEX s ovom krizom u istočnoj Aziji nema nikakve veze, niti jedan promil!!! Mi bi čak mogli i rasti- jer smo sigurno utočište i vanjski utjecaji su samo sekundarne naravi.


Nismo imali veze niti sa US krizom hipotekarnih kredita pa smo sa 5k pali na 1,3k
[/quote]
Istina barbosa, mi uvijek pratimo u stopu padove vanjskih indexa, dok rast prespavamo!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Jel mi moze itko reci cemu ovakav pad? Sam nekaj propustil?

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

šišanje drhtavih

@ BSOD

Nova eksplozija: Raste radioaktivnost oko Fukushime

TOKYO – Japanski premijer Naoto Kan rekao je u utorak da zračenje raste oko nuklearne elektrane Fukushima u kojoj su od subote izbile tri eksplozije izazvane potresom i tsunamijem i u televizijskom obraćanju pozvao stanovnike u krugu od 30 kilometara da ostanu u svojim domovima……..

Fala Petina. Ja ko da zivim u paralelnom svemiru, pa ne znam kaj se dogadja..

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

PETINA, 15.03.2011. u 10:20
BSOD @

Jel mi moze itko reci cemu ovakav pad? Sam nekaj propustil?

Nije mi bila namjera da provociram vec da odgovorim.Pitanja su postavljena a ja sam samo htio dati odgovor.

PETINA, 15.03.2011. u 10:25
BSOD @

Jel mi moze itko reci cemu ovakav pad? Sam nekaj propustil?

ili,

ne nisi nista propustio,samo ti nastavi spavati

Ova INA je stvarno fenomen , sve pada ali INA odoljeva cak i nuklearnim explozijama, i jos cak i raste

dobar promet, znači ima se..živo je

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje



Molim vas ne paničarite. CROBEX s ovom krizom u istočnoj Aziji nema nikakve veze, niti jedan promil!!! Mi bi čak mogli i rasti- jer smo sigurno utočište i vanjski utjecaji su samo sekundarne naravi.


Nismo imali veze niti sa US krizom hipotekarnih kredita pa smo sa 5k pali na 1,3k
[/quote]
Istina barbosa, mi uvijek pratimo u stopu padove vanjskih indexa, dok rast prespavamo!
[/quote]
Ovaj puta nećemo toliko duboko jer nemamo fondova da nas ruše kao 2008. ali likvidnost nam je katastrofa a trejderi globalno razbacani pa nam je TK tromo kada bi trebalo rasti .

ps.

DAX -4.74%

CROBEX 2.232,59 -1,25%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close