Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Na LJSE Mercator danas u minusu – 6,10 %.

lp


sva sreća da ga nitko nema…osim gospona deluxa
[/quote]
ali gledajući promete na kojima se vratio…možda ga treba ubost?kaj vi mislite kolega plavi
[/quote]

Uvažena Lanice, ja ne trgujem na LJSE.
Ovo sam napisao zbog toga što to govori koliko slovenska investicijska javnost vjeruje u kupnju Mercatora od strane Agrokora, a to pak ima utjecaj na dionice Agrokora.

lp
[/quote]

bravo samo si zaboravio dodat da je investicijska javnost samo grupa pohlepnih špekulanata i oni ne vjeruju u ništa osim u keš na kraju svakog dana ………..
vidjeli smo priloženo iz slučaja INA ……….

hohoohohohohohoohohoho investitori …..

Ima prometa na burzi ? Ako je slab- vrijeme je za dizanje cijena ! Zašto se ustručavate dići cijene
na poštene razine…..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne znamo po kojim smo se uvjetima zadužili…Vaš link

… zašto nam ne žele reći [pray]

Šega ni več v upravi Pivovarne Laško

Podal je odstopno izjavo, ki jo bodo nadzorniki obravnavali na prihodnji seji NS. Razlog za odstop še ni znan

Uprava Pivovarne Laško [PILR 14,01 0,00%] je danes prejela odstopno izjavo člana uprave odgovornega za finance Roberta Šege. Nadzorni svet družbe bo njegov odstop obravnaval na prvi naslednji seji nadzornega sveta, so iz družbe sporočili iz Seoneta. Za pojasnilo smo klicali tudi Šego, ki pa se na naše klice ni odzval.

Šegi očitali konflikt interesov

Preberite tudi:

1. Koga bo še zanimala Slovenija, ko pa smo jih nategnili pri Mercatorju

Kot smo že pisali, je Šega tudi predsednik nadzornega sveta največjega slovenskega trgovca Mercator [MELR 162,00 -5,81%]. Zaradi tega naj bi mu nekateri bančniki in nadzorniki očitali konflikt interesov, saj je Agrokorjevo ponudbo za nakup skoraj četrtinskega deleža v Mercatorju, že vnaprej označil za sovražno. Več v članku Koga bo še zanimala Slovenija, ko pa smo jih nategnili pri Mercatorju.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nadam se da će delistirati Inu nakon što akcija "moraš skupit sve" stane jerbo ćemo čamiti na 2000-2300 slijedeće 4 godine.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Crobex u plusu a na burzi potop svih dionica [lol]

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/U-odbijanju-od-dna-Belex-pobijedio-Crobex?homesrclink=carousel

U odbijanju od dna Belex pobijedio Crobex

Iako to mnogi vjerojatno nisu percipirali, budući da je u glavama investitora još urezano ono vrijeme kada je domaći indeks vrijedio više od 5000 bodova, i Crobex je u posljednje dvije godine bio prilično uspješan — od 9. ožujka 2009. do 11. ožujka 2011. uzletio je 78,40 posto i skočio sa 1262,58 na 2252,45 bodova.

No jedan indeks u regiji bio je još upješniji — beogradski Belex15 u tom se razdoblju više nego udvostručio osvojivši 105,64 posto, a vrijednost mu je uvećana sa 375,79 na 772,79 bodova.

Štednja je mudrost trošenja.


Crobex u plusu a na burzi potop svih dionica [lol]

CROBEX bi danas zavrsio na 1981 bodova ,( sa INA-R-A na 1700 kn, ) ili 2118 bodova (sa INA-R-A na MOL-ovih 2830kn) .



Crobex u plusu a na burzi potop svih dionica [lol]

CROBEX bi danas zavrsio na 1981 bodova ,( sa INA-R-A na 1700 kn, ) ili 2118 bodova (sa INA-R-A na MOL-ovih 2830kn) .
[/quote]
A koliko bi završio da druge dioncie staviš na proizvoljne cijene??

Ina svakako da vrijedi više i od 1700 i od 2830, ali istina da ne vrijedi baš 4000 (moje skromno mišljenje, mislim da vrijedi više od 3 ali i manje od 4 tisuće, ne mogu znati koliko točno, ali teško mi je vjerovati baš 4 tisuće, to nema nikakvog smisla prema onome što ja vidim/mogu dokučiti).

Ja bih stavio Inu na 3.500 i tako računo na koliko bi crobex završio 😛

Ali bi i druge stvari se moglo staviti na njihove realne vrijednosti… pa bismo mogli vidjeti "koliko bi crobex trebao biti" 🙂

Danas očekivani- cijelom svijetu pada cijena nafte- kod nas- obratno , svi blesavi za dionicom ine- ko
da druge dionice ne postoje na svijetu…. da bi se uletilo na 4000,00 investitori ko pijani rasprodaju
tko – što može, nije bitno- samo da se proda i kupi famozna Ina, koja je OPET instrument FONDOVA-
i s kojom moramo platiti dospjele kredite…
Hvala Bogu da ste sve građevinare već rasprodali pljujući po njima ,i to malo kaj je još ostalo,
na ,malim prometima- sa siću odbacujete ko teret…. sva sreća kaj su prometi mali, lakše ćemo se
penjati kad bude trebalo- a onda ćete opet kukurikati o bezvrijednosti i fundamentima
temeljne nam djelatnosti…
Ostalo nema se šta komentirati…. apsolutna instruirana trgovina mirovinskim dionicama, putem kojih se stvara nekakav privid rasta….čega…. visibaba , mislim…!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




Crobex u plusu a na burzi potop svih dionica [lol]

CROBEX bi danas zavrsio na 1981 bodova ,( sa INA-R-A na 1700 kn, ) ili 2118 bodova (sa INA-R-A na MOL-ovih 2830kn) .
[/quote]
A koliko bi završio da druge dioncie staviš na proizvoljne cijene??

Ina svakako da vrijedi više i od 1700 i od 2830, ali istina da ne vrijedi baš 4000 (moje skromno mišljenje, mislim da vrijedi više od 3 ali i manje od 4 tisuće, ne mogu znati koliko točno, ali teško mi je vjerovati baš 4 tisuće, to nema nikakvog smisla prema onome što ja vidim/mogu dokučiti).

Ja bih stavio Inu na 3.500 i tako računo na koliko bi crobex završio 😛

Ali bi i druge stvari se moglo staviti na njihove realne vrijednosti… pa bismo mogli vidjeti "koliko bi crobex trebao biti" 🙂
[/quote]

evo kolega Lynx xls tabela, pa se igrajte sa cijenama!

Glavno je pitanje može li ina dati još jedan impuls tržištu? Nakon dva sjajna… [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

New Report

Close