Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Biti će zanimljivo otvaranje danas…pitam se kako će ekipa reagirati na činjenicu da IGH i THNK ispadaju iz Crobija… [bye] [bye]

mala korekcija: IGH i THNK ne ispadaju iz Crobexa, IGH i INGR ispadaju iz crobexa 10.
[/quote]
zapravo samo IGH izlazi iz Crobexa 10, http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Zaba-ipak-ne-ulazi-u-Crobex10-Ingra-ostaje?homesrclink=carousel

Eto koliko je CROBEX neki pokazatelj
CROBEX u plusu 0,02 CROBEX 10 +0,13 samo zahvaljujući INI na 3900 a sve druge njihove sastavnice debelo u crvenom
Onad analitičari i komentatori opet kažu kako je CROBEX ipak porastao za mršavih 0,02 a CROBEX 10 za čak 0,13%


[zapravo samo IGH izlazi iz Crobexa 10, http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Zaba-ipak-ne-ulazi-u-Crobex10-Ingra-ostaje?homesrclink=carousel

Mea culpa….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

ovo trgovanje možemo doslovno shvatit kao gaženje po mrtvima ( Japan )………….

to vam je bolna istina ljudske gluposti i pohlepe………….

ovo dizanje je bilo po nečijoj naredbi, kupuj odma

pepe7

Spuštanje je bilo po naredbi a ne dizanje…pametni su kupili, nažlost nisam među njima, bio sam prekratak na bidu [sad]

Na LJSE Mercator danas u minusu – 6,10 %.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Na LJSE Mercator danas u minusu – 6,10 %.

lp


sva sreća da ga nitko nema…osim gospona deluxa

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Amerikanci, Turci, Nijemci i Francuzi u utrci za Pleso
Vaš link



Na LJSE Mercator danas u minusu – 6,10 %.

lp


sva sreća da ga nitko nema…osim gospona deluxa
[/quote]
ali gledajući promete na kojima se vratio…možda ga treba ubost?kaj vi mislite kolega plavi

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...




Na LJSE Mercator danas u minusu – 6,10 %.

lp


sva sreća da ga nitko nema…osim gospona deluxa
[/quote]
ali gledajući promete na kojima se vratio…možda ga treba ubost?kaj vi mislite kolega plavi
[/quote]

Uvažena Lanice, ja ne trgujem na LJSE.
Ovo sam napisao zbog toga što to govori koliko slovenska investicijska javnost vjeruje u kupnju Mercatora od strane Agrokora, a to pak ima utjecaj na dionice Agrokora.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Na LJSE Mercator danas u minusu – 6,10 %.

lp


sva sreća da ga nitko nema…osim gospona deluxa
[/quote]
Nema ga gospon delux više
prodan po 179

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close