Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


todu može spasit jedino prodaja, a ako to ne uspije on je novi pevec

Znači očekuješ pad Leda, Zvijezde , Belja , Konzuma i ostalih Todinih dionica ?

ne nužno. prvo neće sve prodavati, drugo za nešto će postić dobru cijenu a za nešto manje dobru cijenu… niz je tu faktora.

naročito ako sanader opet dođe na vlast, jedan od faktora
neki su zaboravili što su pisali prijne dvije, tri pa i četiri godine…ili nisu

Koja borba za INU nažalost bez mene. Čestitam svima koji su još unutra. Sad su oni gazde.

Vidim da je danas i INGRA dobra. (neka se ne uvrijede dionicari i sam je imam na prosjeku 2x)

Danas i građevinari potegnuli!!!

Jedino Đuro stoji ali kad krene odmah ide na + 30%. [thumbsup]

evo krenulo dok sam pisao….

velik broj ulagača sad se masovno iz INE prebacuje u HT, što nije ni čudo jer će vjerojatno opet biti dividenda oko 10% na sadašnju cijenu…a i ovolika planina keša koja se oslobađa prirodno da ide u jedini preostali pravi blue chip na ZSE

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


velik broj ulagača sad se masovno iz INE prebacuje u HT, što nije ni čudo jer će vjerojatno opet biti dividenda oko 10% na sadašnju cijenu…a i ovolika planina keša koja se oslobađa prirodno da ide u jedini preostali pravi blue chip na ZSE

Sumnjam da će ove godine dividenda HT biti 10% jer ove godine nisu tako dobro poslivali kao prije. Ja lično nevjerujem da će divideda biti veća od 20 Kn

crobex 2300 [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


velik broj ulagača sad se masovno iz INE prebacuje u HT, što nije ni čudo jer će vjerojatno opet biti dividenda oko 10% na sadašnju cijenu…a i ovolika planina keša koja se oslobađa prirodno da ide u jedini preostali pravi blue chip na ZSE

Aha, a AZ im pametno trpa i trpa – nakon 14.02. biti će plač i jauk [cry]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close