Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…hrvatska verzija short squeeze-a… [wink]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


Dakle iz 2% minusa u 1,5% plusa. Kako se taj pattern zove?

Ina-e i igara?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Dakle iz 2% minusa u 1,5% plusa. Kako se taj pattern zove?

To se zove burza a jedino pravilo na burzi je da nema pravila. Sutra idemo opet gore i to na krilima LKPC! [thumbsup]

[color=blue][/color]vizionar

Zvjezda, Konzum, Jamnica i PIK Vinkovici su na ZSE objavili da namjeravaju biti jamci i u dodatnom zaduživanju Agrokora (povećanje izdanja obveznica sa kamatom 10%).

Želio bih čestitati svim vlasnicima navedenih dionica. Ako Agrokor pukne, puknut će i firma čije dionice imate.

Meni je sve ovo super za razliku od prošle godine ,dosađivali se sa 2do 3 mil kn,samo što me zabrinjava sve manje posla i višak nezaposleni,međutim kako ja znam na burzu može utjecat i izbor vlade u ovoj godini ,,,sve u svemu ok [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Pa nezaposleni idu na Burzu,zar ne ?

Bit će nas više ! [rolleyes]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

evo upravo ide nova emisija, SVIJET PROFITA !!!! mislim što smo kapitalistički nastrojeni…

ma kakav cash-r-a, 100% in


Zvjezda, Konzum, Jamnica i PIK Vinkovici su na ZSE objavili da namjeravaju biti jamci i u dodatnom zaduživanju Agrokora (povećanje izdanja obveznica sa kamatom 10%).

Želio bih čestitati svim vlasnicima navedenih dionica. Ako Agrokor pukne, puknut će i firma čije dionice imate.


ako bi Agrokor puka a oni ne bi bili jamci…šta bi radili naprid super il šta…?



Zvjezda, Konzum, Jamnica i PIK Vinkovici su na ZSE objavili da namjeravaju biti jamci i u dodatnom zaduživanju Agrokora (povećanje izdanja obveznica sa kamatom 10%).

Želio bih čestitati svim vlasnicima navedenih dionica. Ako Agrokor pukne, puknut će i firma čije dionice imate.


ako bi Agrokor puka a oni ne bi bili jamci…šta bi radili naprid super il šta…?

[/quote]
Sa ovim tempom zaduživanja Agrokor je za 5 godina pokojni jer ga niti država više neće mći stipendirati. Sada je već u situacji kao i Kutle svojedobno-nema stajanja jer toneš, stoga se zadužuje bez premca na sve što ima.

Bit će tužan i gromoglasan pad, pad kojemu će propast Peveca šum vode iz slavine u odnosu na slapove Nijagare!

ćirnuo sam malo evropu,baš su mi smiješni,kad ameri ne rade,oni se vrte oko nule,ni sim ni tam [lol]




Zvjezda, Konzum, Jamnica i PIK Vinkovici su na ZSE objavili da namjeravaju biti jamci i u dodatnom zaduživanju Agrokora (povećanje izdanja obveznica sa kamatom 10%).

Želio bih čestitati svim vlasnicima navedenih dionica. Ako Agrokor pukne, puknut će i firma čije dionice imate.


ako bi Agrokor puka a oni ne bi bili jamci…šta bi radili naprid super il šta…?

[/quote]
Sa ovim tempom zaduživanja Agrokor je za 5 godina pokojni jer ga niti država više neće mći stipendirati. Sada je već u situacji kao i Kutle svojedobno-nema stajanja jer toneš, stoga se zadužuje bez premca na sve što ima.

Bit će tužan i gromoglasan pad, pad kojemu će propast Peveca šum vode iz slavine u odnosu na slapove Nijagare!
[/quote]
Pametni se u krizi zadužuju i investiraju,a Toda je pametan.
Todino carstvo kratkoročne obveze pretvara u dugoročne.Ako imate vezu pomognite mi da u slijedeću godinu dvije sve obveze odgodim za 2012.kada se očekuje malo jaći oporavak hrvatskog
gospodarstva.Toda će za pet godina biti jači nego sada,jer koristi polugu i tuđi kapital.
Ovo je odličan poslovni potez.
Bravo Toda!

todu može spasit jedino prodaja, a ako to ne uspije on je novi pevec

New Report

Close