Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hehee, koje pranje, Crob. sa -2 na -0,11%…Ina sa 3.100,00 na 3350,00
A profesionalci sa Seebiza drukaju na potop od sredine prošlig tjedna [lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Hehee, koje pranje, Crob. sa -2 na -0,11%…Ina sa 3.100,00 na 3350,00
A profesionalci sa Seebiza drukaju na potop od sredine prošlig tjedna [lol]

Kaže Siniša Malus sa SeeBiza:

"Sada će na sceni ostati tek šačica likvidnijih izdanja, dok će dio onih koji su profitirali posljednjih tjedana vjerojatno biti bačen u tržišnu cijenu."

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-pocinje-tjedan-otrjeznjenja,103195.html

[undecid]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Dobro se držimo

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Vidim da si neobično pronicljiv, pa daj molim te informiraj svekoliki puk za koliko postotaka podiže Crobex 100% rasta INA-e, a koliko 100% rasta recimo Dalekovda ili izaberi po vlastitom nahođenju neku drugu sastavnicu Crobexa.
Nemoj nas sada ostaviti u neznanju, svakako nam odgovori…vidiš da ima ljudi poput mene koji misle da trkalješ… [rolleyes]

Vidim ja da vi teško kužite pa evo probajte ovako

ADPL tad 99 danas 130
DLKV tad 218 danas 300
LKPC tad 1180 danas 1860
BLJE tad 56 danas 90 i da dalje ne nabrajam sami usporedite cijene.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.



Hehee, koje pranje, Crob. sa -2 na -0,11%…Ina sa 3.100,00 na 3350,00
A profesionalci sa Seebiza drukaju na potop od sredine prošlig tjedna [lol]

Kaže Siniša Malus sa SeeBiza:

"Sada će na sceni ostati tek šačica likvidnijih izdanja, dok će dio onih koji su profitirali posljednjih tjedana vjerojatno biti bačen u tržišnu cijenu."

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-pocinje-tjedan-otrjeznjenja,103195.html

[undecid]
[/quote]

A tržišnu cijenu dionica će određivati Siniša Malus sa SeeBiza i sl.portali sa naručenim analizama i člancima [lol] [tongue]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Vidim da si neobično pronicljiv, pa daj molim te informiraj svekoliki puk za koliko postotaka podiže Crobex 100% rasta INA-e, a koliko 100% rasta recimo Dalekovda ili izaberi po vlastitom nahođenju neku drugu sastavnicu Crobexa.
Nemoj nas sada ostaviti u neznanju, svakako nam odgovori…vidiš da ima ljudi poput mene koji misle da trkalješ… [rolleyes]

Vidim ja da vi teško kužite pa evo probajte ovako

ADPL tad 99 danas 130
DLKV tad 218 danas 300
LKPC tad 1180 danas 1860
BLJE tad 56 danas 90 i da dalje ne nabrajam sami usporedite cijene.
[/quote]

Vidiš da teško kužim…zato mi molim te pomozi i reci za koliko je porast navedenih podigao Crobex? [smiley]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]




Vidim da si neobično pronicljiv, pa daj molim te informiraj svekoliki puk za koliko postotaka podiže Crobex 100% rasta INA-e, a koliko 100% rasta recimo Dalekovda ili izaberi po vlastitom nahođenju neku drugu sastavnicu Crobexa.
Nemoj nas sada ostaviti u neznanju, svakako nam odgovori…vidiš da ima ljudi poput mene koji misle da trkalješ… [rolleyes]

Vidim ja da vi teško kužite pa evo probajte ovako

ADPL tad 99 danas 130
DLKV tad 218 danas 300
LKPC tad 1180 danas 1860
BLJE tad 56 danas 90 i da dalje ne nabrajam sami usporedite cijene.
[/quote]

Vidiš da teško kužim…zato mi molim te pomozi i reci za koliko je porast navedenih podigao Crobex? [smiley]
[/quote]

A što se uopće dopisujete sa kolegom hairijom, samo mu pridodavae na važnosti.
Vidite da on uopće ne zna koje su dionice u Crobexu, vjerojatno ne zna u stvari niti što su to dionice.

Nervira me što ima takvih truba ovdje, ne znaš da li da plačeš ili da se smiješ.

Kolega hairija, postoji jedna zgodna igrica, preporučio bih vam ju, zove se – Monopoly.

Probajte!

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Vidim da si neobično pronicljiv, pa daj molim te informiraj svekoliki puk za koliko postotaka podiže Crobex 100% rasta INA-e, a koliko 100% rasta recimo Dalekovda ili izaberi po vlastitom nahođenju neku drugu sastavnicu Crobexa.
Nemoj nas sada ostaviti u neznanju, svakako nam odgovori…vidiš da ima ljudi poput mene koji misle da trkalješ… [rolleyes]

Vidim ja da vi teško kužite pa evo probajte ovako

ADPL tad 99 danas 130
DLKV tad 218 danas 300
LKPC tad 1180 danas 1860
BLJE tad 56 danas 90 i da dalje ne nabrajam sami usporedite cijene.
[/quote]

Vidiš da teško kužim…zato mi molim te pomozi i reci za koliko je porast navedenih podigao Crobex? [smiley]
[/quote]
Jel ti trguješ crobexom ili dionicama, dionice su od tada porasle za 30% i ja to želim reći a briga mene oćete vi kupovati ili prodavati.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

evo Crobex ponovo u zelenom.

zanimljivo je bilo gledat kako je iso crobex u crveno i onda bum 3400 kuna na inu i 5 milja kuna prometa. 2 min kasnije krece sve ostale dionice na crobexu u plus 🙂 znaci spekulanti ipak izlaze jer se prelilo skoro sve nazad u burzu

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Koja sam ja budala prije 1 sati dokraja prdao INU po 3400 Kn a šta onda tek reći za one što su jutros prodavali po 3100. Stvarno ne rezumjem šta takvi paničari traše na TK

Dakle iz 2% minusa u 1,5% plusa. Kako se taj pattern zove?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close