Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas smo na -0,3….na kraju dana

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

još malo biti će daj što daš ….

Sve dionice u korekciji osim INE mora da se FM izludili od gubitaka pa opleli iz odmazde

Koliko paničara nevjerovatno



Fondovi popušili pare na INI pa sad sustavno urušavnje cjele burze dokad više ovj nekontrolirani kriminal

Izgleda da više nemaju para braniti druge dionice jer su milijardu kuna utukli u INU!
"bravo" mirovinci!! [angry]
[/quote]
Ja mislim da OMF nisu nikad ni branili cjene a kad smo kod INE opet neko velikim nalogom na kupnju počisti sve ispod 3400KN. Budimo optimisti,možda je ovo poslednja prilika za povoljniju kupnju podcjenjenih

bravo za KORF
ovo se ne viđa svaki dan


Koliko paničara nevjerovatno

Kako se neće bojati, kad su prije neku godinu debelo opekli. A ja ovaj puta bez margina, ukrcan na niskim cijenama i dugoročno brojim zaradu. Ovo gore, dolje poskoči, povuci potegni me ne zanima, ali me zabavlja 🙂

Ima puno baletana i burekđija koji ne shvačaju da su se promijenila vremena i da nije vrijeme za brze i male zarade, već da je vrijeme za dulje staze i dugoročni rast Crobexa.

Tko to shvati, dugoročno će se obogatiti, tko ne propustit će priliku, ali vjerojatrno nešto malo ipak zaraditi.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ima puno baletana i burekđija koji ne shvačaju da su se promijenila vremena i da nije vrijeme za brze i male zarade, već da je vrijeme za dulje staze i dugoročni rast Crobexa.

Tko to shvati, dugoročno će se obogatiti, tko ne propustit će priliku, ali vjerojatrno nešto malo ipak zaraditi.

lp


Slažem se, ali što će biti nakon Ina-e? Već danas se indeks u jednom trenu spustio skoro 2% jer se ljudi pitaju što nakon Ina-e. Neće krobi pravocrtno gore tako da treba biti pametan i ne se zalijetati, pogotovo blizu crobexa 2300. Ja čekam potvrdu da smo prešli 2300 i ustalili se ako želim opet bit full in kao proteklih 2-3 tjedna..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ima puno baletana i burekđija koji ne shvačaju da su se promijenila vremena i da nije vrijeme za brze i male zarade, već da je vrijeme za dulje staze i dugoročni rast Crobexa.

Tko to shvati, dugoročno će se obogatiti, tko ne propustit će priliku, ali vjerojatrno nešto malo ipak zaraditi.

lp


Kolega pričate priče koje ne drže vode, sada poslije INE mislim da ćemo teško gore, očekujem crobex na 2000 pa možda i niže onaj tko je pametan taj se iskrcao a i sama činjenica da je crobex10 puno skuplji od S & P 500 govori da su naše dionice trenutno jako precjenjene za ovaj uzlet koji se desio možemo zahvaliti INI inače bi i danas crobex bio ispod 2000 bodova gdje mu realno i je mjesto.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Crobex na 2000 sa inom na 3000kn je isto što i crobex na 1800 bez efekta ine. Znači mislite da će se tržište vratiti na 01.12.2010?
E kad bi bar bilo tako jer mi ostalo oko pola para u obavezničkom fondu. Iskreno navijam za što niži crobex, ali nisam baš siguran u tu priču.


Ovako neodgovorno ponašanje mirovinskih fondova je u stvari pljačka njihovih udjeličara koji niti krivi niti dužni njima moraju upalćivati novce za neke buduće mirovine.
Ako ih uopće bude.Ovo samo u Hrvatskoj može proći nekažnjeno.
Banana država ništa drugo.
Ne bude me čudilo da za koji dan nebu kupovali INU ni na 2800 je rviše neće imati novaca.


pa za to su mirovinci i izmišljeni, i to ne kod nas

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close