Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ode inaaaa [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

evo samo minusi nemoš faliti pa nek mi to netko proba izračunati a ja da ubacim

35-30-37

who dares, wins


evo samo minusi nemoš faliti pa nek mi to netko proba izračunati a ja da ubacim

35-30-37

Moraš izabrati dionicu a zatim upisati rezultat a onda tek tipku potvrdi…

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

sve sam probao. pozna me i ne doživljava me u opće. neka se hebe odustajem za danas.

who dares, wins

http://www.poslovni.hr/vijesti/dionicama-dalekovoda-uskoro-ce-se-trgovati-na-varsavskoj-burzi-169076.aspx

molio bi kolegu Plavog da ovo komentira, on se razumije u te stvari! [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


http://www.poslovni.hr/vijesti/dionicama-dalekovoda-uskoro-ce-se-trgovati-na-varsavskoj-burzi-169076.aspx

molio bi kolegu Plavog da ovo komentira, on se razumije u te stvari! [thumbsup]

Frend si mi al stvarno si KONJ!

LEAVE THE WORLD BEHINED



http://www.poslovni.hr/vijesti/dionicama-dalekovoda-uskoro-ce-se-trgovati-na-varsavskoj-burzi-169076.aspx

molio bi kolegu Plavog da ovo komentira, on se razumije u te stvari! [thumbsup]

Frend si mi al stvarno si KONJ!

[/quote]

kolega, ja vas ne poznajem, ‘sem što smo prijatelji preko foruma, i nemam farmu konja, nego magaraca.
hvala

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Što će se dogoditi u ponedjeljak ili možda već sutra s našom burzom kad prođe efekt INA????

HT 300

who dares, wins

mislim da je najvažnije da crobex grabi prema 2500 da li će stići brzo e to ćemo vidjeti
rast se mora ostvariti na svim sastavnicama crobexa a ne na dvije-tri dionice inače slojedi pad
sada kako izgleda da ovo dobro ide [thumbsup]

Mi smo tržište špekulanata. Trguje se i najvećim smećem, samo je bitno da je volatilno. A dionice sa dobrim fundamentima nitko ni ne gleda. Najbolji primjer su Đakovština i KODT.


Što će se dogoditi u ponedjeljak ili možda već sutra s našom burzom kad prođe efekt INA????

Nadomjestit će ga efekat DLKV, efekat ADPL, efekat HT,….još neki efekti … i tako još mjesec-dva

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close