Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ja čekam i PIKR-R-A da se razbudi..

Prije par mjeseci dok je Crobex bio na 1800 bodova často sam znao u Večernjem listu pročitati komentare s ovoga topica nakakvih LukiBorni i ostalih pamtnjakovića kako dolazi potop, raspad, propast države itd.
Gdje su sada ti pametnjakovići?


Prije par mjeseci dok je Crobex bio na 1800 bodova často sam znao u Večernjem listu pročitati komentare s ovoga topica nakakvih LukiBorni i ostalih pamtnjakovića kako dolazi potop, raspad, propast države itd.
Gdje su sada ti pametnjakovići?

ja sam prekjučer u večernjem pročitao svoj komentar kako jedem Belje pancetu i ABC sir [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


A ja čekam i PIKR-R-A da se razbudi..

I Vupik.To je ista "branša".I vlasnik je isti!
Pozdrav

Uh, što je ovo sa LKPC, netko je stavio 80 komada na kupnju, prodaje nema nigdje, što li će biti?
[tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Uh, što je ovo sa LKPC, netko je stavio 80 komada na kupnju, prodaje nema nigdje, što li će biti?
[tongue]

lp

Mislim da svi znamo odgovor [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



U Novoj godini sve po starom. Osim Vira ništa značajno se ne dešava.

baci oko na blje.
🙂

[/quote]
Belje mi je najugodnije iznenađenje ovog prelaznog roka.

who dares, wins


I Vupik.To je ista "branša".I vlasnik je isti!
Pozdrav

PIKR i PIVK nisu iste dionice, a vlasnička struktura je sve samo ne ista. [wink]


verdi @
INTERESANTNO I ISTINITO

Više od pola je pogrešno. Npr. Buffet je rekao dok je dobra prilika da baš treba biti lakom. Ali neda mi se objašnjavati, pročitajte si knjigu a ne što slušate nekog novinarčića koji nema pojma.

U novoj godini prvi dan trgovanja crobex preko 1%. Mislim da je to dobar znak i da sljedi oporavak, možda puno prije nego smo se nadali!

[color=blue][/color]vizionar


U novoj godini prvi dan trgovanja crobex preko 1%. Mislim da je to dobar znak i da sljedi oporavak, možda puno prije nego smo se nadali!

Možda, samo je problem previše građevinara u indexu,sada ga drži Ina i HT, što poslije slijedi ?

obožavam strvine-posebno ovce

ht će ga držat do dividende, a onda je red da se malo korigiramo. tako da možemo dalje

New Report

Close