Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uh kako ide taj ADPL, zadnja 115, dobro da sam sa na vrijeme ukrcao.
Lane Im sorry.. [tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

zbog čekanja na par lipa jeftinije se nisam nakrcao u ADPL koliko sam htio al dobro je i s ovom količinom [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


zbog čekanja na par lipa jeftinije se nisam nakrcao u ADPL koliko sam htio al dobro je i s ovom količinom [thumbsup]

Bravo kolega.
Vrijedi pogledati i semafor na LKPC.. još malo pa zeleno. [wink]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Gdje su komentari? [shocked]

Dali je možda nekom poznato zašto je BELJE juče poraslo 7,5% uz promet veći od milion kuna. Lijrp pozdrav i unaprijed zahvalan.

Dobro jutro svima uz pancetu i abc sir Belje

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Odlično to ide sad pred NG 2011…………naročito kulen i odojak

Dobro- bolje – Belje, hehe

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

trenutne tri rely dionice

1. adpl-r-a
2.belje-r-a
3.viro-r-a narasao 20 % s 300kn

ljudi može pomoć, trgujem preko pbz investora. i nikako d askužim jel imam kakvu mogućnost zaštite od slijedeće situacije. stavim na prodaju neku dionicu i budem prvi i prodajem recimo 100 komada. i dođe majmun koji mi kupi jednu dionicu od mojih 100 i više ništa. i ja sad imam problem jer ako ne prodam ostatak plaćam proviziju od 40kn a vrijednost dionice je recimo 100kn pa ispada da pušim na toj akciji. jel se može ikako doskočiti i reći hoću prodat svih 100 ili minimalno 50 recimo al da me manijaci nemogu podbatat s kupnjom 1 komada. a to rade vjerojatno veliki igrači koji nemaju proviziju il im je minimalna il ih boli za 40 kuna.

Mislim da možeš micat načeti nalog samo telefonski sa brokerom PBZ-a
Poz…

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ma mogu ja njega micat, kužiš kako hoću al kad mi načne nalog ja moram platiti 40kuna provizije bez obzira jel uspijem prodati cijelu količinu ili samo tu 1 dionicu. hvala na pomoći svakako. isto mi je i kod kupnje a skontao sam da mi to namjerno rade jer ko bi inaće išao kupiti samo 1 dionicu nema smisla

jedino ako otkažeš nalog naplatit će ti punu min. proviziju na ono šta je prodano ili kupljeno,pa makar to bila i 1 dionica
Pozz.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close