Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestit i Sretan Božić svima .

kolege-svima vama vašim obiteljima -sretne Božićne blagdane od obitelji lacoste,neka vas sreća prati tokom svih godina vašeg investiranja,neka zaradite puno novaca ,da svojim obiteljima možete obezbijediti svijetlu budućnost-pustimo danas burzu -vrijeme je za obiteljske blagdane.

svima iskrene Božićne blagdane,pune veselja.prosperiteta -ne glede na kojim ste pozicijama i dionicama -vrijeme je za zabavu u Opatijskim i Riječkim kaficima…

Neka vas sreća prati…

Poštovane kolegice i kolege,
sretan Božić, mir i radost želim svima Vama i Vašim obiteljima…

ps
napominjem da bi po bibliji trebali darivati potrebnima 10% zarade, a ja darujem oko 1%, a i to mi nekako teško padne.

:))))

Sretan Božić svima!


kolege-svima vama vašim obiteljima -sretne Božićne blagdane od obitelji lacoste,neka vas sreća prati tokom svih godina vašeg investiranja,neka zaradite puno novaca ,da svojim obiteljima možete obezbijediti svijetlu budućnost-pustimo danas burzu -vrijeme je za obiteljske blagdane.

svima iskrene Božićne blagdane,pune veselja.prosperiteta -ne glede na kojim ste pozicijama i dionicama -vrijeme je za zabavu u Opatijskim i Riječkim kaficima…

Neka vas sreća prati…


Božić bi prvo trebalo proslaviti odlaskom u Crkvu na ponoćku jer to je blagdan rođenja ISUSA KRISTA pa tek onda se može razmišljati o kafićima. Želim svima sretan blagoslovljen BOŽIĆ!


kolege-svima vama vašim obiteljima -sretne Božićne blagdane od obitelji lacoste,neka vas sreća prati tokom svih godina vašeg investiranja,neka zaradite puno novaca ,da svojim obiteljima možete obezbijediti svijetlu budućnost-pustimo danas burzu -vrijeme je za obiteljske blagdane.

svima iskrene Božićne blagdane,pune veselja.prosperiteta -ne glede na kojim ste pozicijama i dionicama -vrijeme je za zabavu u Opatijskim i Riječkim kaficima…

Neka vas sreća prati…


Božić bi prvo trebalo proslaviti odlaskom u Crkvu na ponoćku jer to je blagdan rođenja ISUSA KRISTA pa tek onda se može razmišljati o kafićima. Želim svima sretan blagoslovljen BOŽIĆ!

Poštovane kolegice i kolege,
sretan Božić, mir i radost želim svima Vama i Vašim obiteljima…

ps
napominjem da bi po bibliji trebali darivati potrebnima 10% zarade, a ja darujem oko 1%, a i to mi nekako teško padne.
Kolega ti si još dobar jer darivaš barem 1% i što je najvažnije priznaješ svoje grijehe i propustea to znači da si na putu da bubeš još bolji i pošteniji. Mnogi nažalost ne draivaju ni toliko i što je najgore ni nevide da bi trbali jer nažalost ima još puno onih koji za ove Blagdane neće si moći priuštiti ni pile a kamoli puricu ili prase. Svima želim sretan i Blagoslovljen BOŽIĆ !
:))))

Sretan Božić ,zdravi i veseli mi bili!

Moderatorima, imaocima dionica i svim sudionicima na ovom našem forumu želim sretan i blagoslovljen Božić. Neka vam Bog podari obilje mudrosti da bi ova nadolazeća godina bila što plodonosnija!

[color=blue][/color]vizionar



svima iskrene Božićne blagdane,pune veselja.prosperiteta -ne glede na kojim ste pozicijama i dionicama -vrijeme je za zabavu u Opatijskim i Riječkim kaficima…

Božić bi prvo trebalo proslaviti odlaskom u Crkvu na ponoćku jer to je blagdan rođenja ISUSA KRISTA pa tek onda se može razmišljati o kafićima. Želim svima sretan blagoslovljen BOŽIĆ!
[/quote]

Blagoslovljen Božić i duhovni mir želim svim forumašima i moderatorima…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

zadnji post na "komentarima trgovanja" je od prije 2 dana?! šta ste svi na skijanju, osim nas koji moramo "raditi"? [wink]

Zašto sad crobex ne otprati najgoreg ministra financija sa jedno +5%?
Ne ponovilo se nikad više… [bye] [bye] [bye]

who dares, wins


Zašto sad crobex ne otprati najgoreg ministra financija sa jedno +5%?
Ne ponovilo se nikad više… [bye] [bye] [bye]

bit će da ulagači još nisu sigurni da je vijest 100% točna, s jacom se nikad ne zna [lol]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

New Report

Close