Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel gleda ko Podravku?

gledam ja…:)

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Evo kolega o ovome sam Vam ja govorio…….kako sad stoimo sa %?

Ovo je partija pokera u kojoj sam ja odbacio karte i unovčio svoje žetone.


Nisam neki kockar ,ali kolega ,mislim da ste vi svoje žetone ostavili na blagajni prije početka partije! [proud]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

totalno ludilo na INI, prodaje na 3100 više nema, sve je razgrabljeno…INA bi stvarno mogla do kraja godine na 3500-4000 kn [shocked]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!


Evo kolega o ovome sam Vam ja govorio…….kako sad stoimo sa %?

Ovo je partija pokera u kojoj sam ja odbacio karte i unovčio svoje žetone.


Nisam neki kockar ,ali kolega ,mislim da ste vi svoje žetone ostavili na blagajni prije početka partije! [proud]
[/quote]
Mislim da sam još uvijek ja bolji. Pogledajte JNAF i ADPL.
Ali, slažem se da igra još traje. I čestitam na hrabrosti.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Crobex bi mogao lagano da probije ključnu razinu od 2300 naravno samo sa Inom uz pomoć HT i koju još dionicu fondovsku i tad bi mogli lagano u korekciju
Ovo se mora zabilježit jer ova igra je jedinstvena na TK širom svijeta bravo za naše FM


Evo kolega o ovome sam Vam ja govorio…….kako sad stoimo sa %?

Ovo je partija pokera u kojoj sam ja odbacio karte i unovčio svoje žetone.


Nisam neki kockar ,ali kolega ,mislim da ste vi svoje žetone ostavili na blagajni prije početka partije! [proud]
[/quote]
Nemam ništa protiv nje ali izgleda da se Zagrebačka burza svela na kockanje s tim dojučerašnjim gubitašom.Nitko više o ničemu drugom ne priča.A baš to drugo u zadnje vrijeme banke u tišini proždiru svojim kešom koji nemaju gdje upucati u realnoj ekonomiji.

dulcolax - vidi mi ruku


Crobex bi mogao lagano da probije ključnu razinu od 2300 naravno samo sa Inom uz pomoć HT i koju još dionicu fondovsku i tad bi mogli lagano u korekciju
Ovo se mora zabilježit jer ova igra je jedinstvena na TK širom svijeta bravo za naše FM

Hip hip hura za naše FM [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

HNB: Nezaposlenost u 2011. bit će 18,1%, a BDP će rasti 1,4%

Hrvatska završava i pregovore, cijene dionica će rapidno rasti

http://www.vecernji.hr/vijesti/hnb-nezaposlenost-2011-bit-ce-18-1-a-bdp-ce-rasti-1-4-clanak-231918

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ekipa, sretan Božić.
Čujemo se sljedeći tjedan.

Sretan Božić svima!

što se poklona tiče to je Mol obavio [wink]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Svima želim Sretan Božić i ugodne blagdane.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Sretan Božić i svako dobro!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

New Report

Close