Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na HT stižu prodavači Ine,Snba-116,91 zadnja,jedina nada da Adrs polupaju [pray]

– čarolija prosinca.

Čarolija prosinca.

– onda gospodo katastrofičari zašto vam se ne sviđa ova čarolija prosinca.
– da pratite temu best buy mogli ste zaraditi novčiće.
– a bilo je dosta toga.
– od INE do JNAF-a.
– a nisu bili loši ni oni indexsni fondovi.
– ako ste i imali tu INU nije ju bilo pametno prodavati na 2.830kn .
– o svemu tome puno više toga imate na temi best buy.
– a tamo su to bile i prve ekskluzivne informacije koje do tada nigdje niste mogli pročitati.

– i da ne zaboravim pozdraviti sve kešolovce, noročito one iz Prve generacije.
– a hebi ga, nisu se svi uspjeli ukrcati.
– nema veze drugi put će biti bolje.
– a stvarno je predivno kada sve imalo pametnije investicije rastu.
– zbilja je lijepo gledati ove prinose.
– oduševljava me INA, a ne zaostaje ni HT.

– stvarno, ovo je prava čarolija prosinca.
– ali nije ni lijepo od vas da mi s tim jedinicama kvarite ovu čaroliju.

– I love this game.
Pozdrav !



@Vergilije

Hvala i tebi na ovoj konstruktivnoj raspravi.
Zavist je gadna stvar, ali pohlepa ponekad totalno zamuti zdrav razum.

Nema na čemu, zadnja 2941 kn. Al neće doć do trke, bez brige [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

pokušava Pajdo ohladit Inu,ajde Pajdo stavi koji miljun na prodaju,hehehe


pokušava Pajdo ohladit Inu,ajde Pajdo stavi koji miljun na prodaju,hehehe

stavio bi on, ali se boji da mu druga strana to ne skine s aska [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Samo dvije dionice s milionskim prometom,ostalo jad i bjeda,ADRS P su zatukli koda je pred stečajem,brodari potopljeni a građevina pred bankrotom ? U SLO propadaju najveći od Vegrada do SCT.

obožavam strvine-posebno ovce

pomalo se tržište hladi,počeli su domjenci,još koji dan pa će i skijanje [sealed]


Samo dvije dionice s milionskim prometom,ostalo jad i bjeda,ADRS P su zatukli koda je pred stečajem,brodari potopljeni a građevina pred bankrotom ? U SLO propadaju najveći od Vegrada do SCT.

I njihov Telekom je danas -2,56 posto, a i Petrol -0,38 posto.
I kod susjeda predblagdanska glad za cashom? [cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


pokušava Pajdo ohladit Inu,ajde Pajdo stavi koji miljun na prodaju,hehehe

..a kako će se kretati cjena dionice INA-e, ako Mol ipak uspije kupiti 50 % + 1 dionicu?? da li to može imati kakve drastične posljedice na cjenu dionice?

sutra je novi dan.


Samo dvije dionice s milionskim prometom,ostalo jad i bjeda,ADRS P su zatukli koda je pred stečajem,brodari potopljeni a građevina pred bankrotom ? U SLO propadaju najveći od Vegrada do SCT.

čini mi se da ADRS može izdržati veću krizu nego bilo koja banka, [thumbsup]

sutra je novi dan.



pokušava Pajdo ohladit Inu,ajde Pajdo stavi koji miljun na prodaju,hehehe

..a kako će se kretati cjena dionice INA-e, ako Mol ipak uspije kupiti 50 % + 1 dionicu?? da li to može imati kakve drastične posljedice na cjenu dionice?
[/quote]
Mol nema više nikakve šanse bez nove znatno bolje ponude da pređe 50%+1 dionicu. Do sad je prošlo tek 307.699 dakle 3,077% slobodnih. A gdje je oni još 5% to su već odprije držali MF oko 3% a ovih preostalih 2% drže oni koji ih još nežele prodati. i ja imam još 48 kom i nemam mamjeru prodavati ispod 4000 kn jer sam siguran da u ovoj situaciji vrjedi još više. Uostalom u mirovinu idem tek za 20 godina pa mogu čekati a do tad ću valda uspjevati zaraditi dovoljno za život. Vjerujem da ovako razmišlja većina od ovi vlasnika preostalih 2%. Kako kaže Bufet kad imaš kvalitetnu dionicu ne ispuštaj iz ruke a tržište će sigurno jednom doći na svoje.

ma budu mirovinici to zapucali i na 10 k ako treba, kad očiste ove niže pa bude ostalo par komada još free,, pa da onda mogu reći evo vidite da joj je vrijednost 10 k, nismo pogriješili pa đabe kupovali po 28300,,

a crobex će nam usput popeglati na 3000-4000 sa INOM i fol,, evo sve se oporavilo [lol]

New Report

Close