Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



spušten kreditni rejting RH-

vrlo loša informacija , krediti još skuplji, danas realno, pad na zse .

danas crobex na +0,43%
realno, totalno si fulao [yawn]
realno, bitka za INU tek započinje
realno, to će uskoro katapultirati crobex
[/quote]

INU nisam stavio u kontekst. (inače, drago mi je zbog rasta!)

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Naj bolje da dignu Crobex na nekih 3000 il više nebitno sa INOM i fino možemo se hvalit kako nam TK raste i super

Kako sutra radi naša poštena ZSE skraćeno il ne


Kako sutra radi naša poštena ZSE skraćeno il ne

bilo bi bolje da neradimo

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Na dan 24. i 31. prosinca 2010. trgovanje putem trgovinskog sustava biti će skraćeno do 13 sati.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=32841

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Naj bolje da dignu Crobex na nekih 3000 il više nebitno sa INOM i fino možemo se hvalit kako nam TK raste i super

Ja mislim da je to i realno da Crobex bude 3000. a INA najbolje pokozuje koliko su dionice na ZSE podcjenjene. INA sad več ide preko 2916kn ali nema tu još puno onih koji uopče žele prodati. Budemo vidjeli ali mislim da nas konočno čekaju bolja vermena. Dolazi vrijeme bikova a medvjedi će morati da pričekaju neka druga vremena.



Naj bolje da dignu Crobex na nekih 3000 il više nebitno sa INOM i fino možemo se hvalit kako nam TK raste i super

Ja mislim da je to i realno da Crobex bude 3000. a INA najbolje pokozuje koliko su dionice na ZSE podcjenjene. INA sad več ide preko 2916kn ali nema tu još puno onih koji uopče žele prodati. Budem o vidjeli ali mislim da nas konočno čekaju bolja vermena. Dolazi vrijeme bikova a medvjedi će morati da pričekaju neka druga vremena.
[/quote]

Realno sigurno da je 3000 al ne sa jednom dionicom
MF su krivi za streloviti pad burze i prošli su nekažnjeno a sad opet igraju igru i nemože im niko ništa
odnosno nesmije pa Šuki ih kasira točno sa ovim mj 27 mj zaredom im uzima svaki dospjeli prinos do zadnje lipe zato imaju slobodne ruke za igre bez granica na štetu malog ulagača

Opet ja i moja razmišljanja.
Braniteljski fond je prodao na 2800
kupio obveznice i držao 2 godine naravno s prinosom.
Ako opet ima namjeru kupiti, 10% od cijene ima lufta. Griješim?
S druge strane, Jurčić je bio nervozan nakon kupovine Ine od strane mirovinaca, a novci na računu.
Čijih je na kraju onih 10%.?
Pozdrav

očekivao sam rasprodaju,nemoš ništa kupit [sealed]


Opet ja i moja razmišljanja.
Braniteljski fond je prodao na 2800
kupio obveznice i držao 2 godine naravno s prinosom.
Ako opet ima namjeru kupiti, 10% od cijene ima lufta. Griješim?
S druge strane, Jurčić je bio nervozan nakon kupovine Ine od strane mirovinaca, a novci na računu.
Čijih je na kraju onih 10%.?
Pozdrav

Dobar dio tih novaca je potrošen za isplatu udjela onih koji su izašli iz fonda.


očekivao sam rasprodaju,nemoš ništa kupit [sealed]

– čarolija prosinca.

– I love this game.
Pozdrav !

http://www.poslovni.hr/vijesti/rohatinski-hnb-nece-pomoci-vladi-u-slucaju-otezanog-zaduzivanja-167428.aspx
Netko treba reći dosta! [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close