Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Gospodo katastrofičari zaludu vam trud!!!
Crobex je u zelenom!!!
Ponovno!!!
Tržište kapitala očito treba pravnu državu,a ne katastrofičare!!!
Pozdrav

…nisam nikakav katastrofičar samo pokušavam pronaći šta se to promijenilo u ljepoj našoj u zadnjih 7-8 dana glede financijske situacije i ostalog , samo ne mogu pronać ništa pozitivno a da bi utjecalo na rast cijena na TK-a….jedini zaključak je da se radi o malo ranijem šminkanju pred kraj godine…ko zna možda sam propustio nešto pozitivno ispričavam se pa bih molio da mi netko te pozitivne "stvari" i napiše….hvala… [undecid] [shocked] [shocked]….e da a novac od INa-e teško da će nazad na burzu isto kao i posljednja dividenda HT-a….hvala
[/quote]
Pozitivno je da pravna Država konačno počinje djelovati prema svima.
Za investitore nema pozitivnije vijesti!
Pozitivno je što je sada izvjesno da do lipnja 2011 zaključujemo pregovore sa EU.
Crobex ne raste niti je ikada rastao zbog kraja godine.
Pozdrav

Dionice konačno rastu par dana uzastopce kako kod nas tako i na svijetskim burzama .Bilo bi zanimljivo da stari forumaši iznesu svoje pretpostavke dali počije konačno oporavak crobexa .


Dionice konačno rastu par dana uzastopce kako kod nas tako i na svijetskim burzama .Bilo bi zanimljivo da stari forumaši iznesu svoje pretpostavke dali počije konačno oporavak crobexa .

Po meni da.
Pozdrav

I ja bih se slozio da je pozitivni trend tu i to kao konacni preokret.
Puno je razloga za to i oni su vec elaborirani 1) dotaknuto moralno dno drustva i koruptivni vrh
2)sve negativne vijesti ukalkulirane ili barem gotovo sve
3) veliki broj dionica ( vidi fundamente) podcijenjen i bezrazlozno gurnut nisko od strane spekulanta i nevoljkog i bespomocnog promatranja velikih
3) sasvim izgledan skori ulazak u EU
4) cash Ine NIJE ZA PODCIJENITI na ovom plitkom trzistu
5) stvaraju se uvjeti za povrat vecih investitora koji su vani( kuci) oplodili svoj kapital
6) na CROBIJU ispod 2300 nije dobro biti full u cashu jer se od te granice odbio i sada ocekujem da ga probije prema gore
7) ide sigurno gore i to znatno ali nikada neide samo jednim smjerom pa budite spremni na volatilnost odnosno izuvanje od velikih ili plasenje( veliki nalog na asku ili gotovo da nema bida)
8) 2012-13 ce biti eldorado na ZSE stoga je vrijeme za hrabre i odlucne male ulagace a veliki..pa oni ce se i onako vec pobrinuti za sebe.
LP

cijene su niske,moglo bi se zakuvat i to žestoko.Ina je prva na redu. [sealed]

Bikovi konačno preuzimaju vlast,zašto ? politika otvara vrata.

obožavam strvine-posebno ovce

Nadajmo se da je recesija pri kraju, te počinje rast. Uostalom vidjet ćemo u ponedeljak 🙂

Potpis

Ja mislim da treba biti jako oprezan pogotovo slijedeća dva tri dana. Ako će INA biti odblokirana sutra postoji realna opasnost da se fondovi, posebno OMV obruše na blue chip dionice kako bi, s jedne strane spustili cijenu ulaza u iste, a s druge strane osloboditi si cash za obranu INE. Iskustvo nas uči što se dešava kad većina nešto očekuje, a većina očekuje rast. [bye]


Ja mislim da treba biti jako oprezan pogotovo slijedeća dva tri dana. Ako će INA biti odblokirana sutra postoji realna opasnost da se fondovi, posebno OMV obruše na blue chip dionice kako bi, s jedne strane spustili cijenu ulaza u iste, a s druge strane osloboditi si cash za obranu INE. Iskustvo nas uči što se dešava kad većina nešto očekuje, a većina očekuje rast. [bye]

Daj bože da si u pravu jer imam još 5% keša pa da nešto piknem. No nemoguće je da prodaju ovak jeftine dionice da bi kupili ovak skupe kak je Ina. U tom slučaju trebalo bi sve poslati za Remetinec. [bye]


Ja mislim da treba biti jako oprezan pogotovo slijedeća dva tri dana. Ako će INA biti odblokirana sutra postoji realna opasnost da se fondovi, posebno OMV obruše na blue chip dionice kako bi, s jedne strane spustili cijenu ulaza u iste, a s druge strane osloboditi si cash za obranu INE. Iskustvo nas uči što se dešava kad većina nešto očekuje, a većina očekuje rast. [bye]

Tu je sad stvar jako zapetljana jer imamo 3 velika paketa dionica koja se moraju riješiti. Ina, Ht i Podr.Kad bi krenuli od predpostavke da fondovima treba lova za kupnju Ine onda se postavlja pitanje kome će prodati ostale dionice. Malima sigurno to ne mogu. Da li se isplati prodavati ostale dionice u bescjenje i ulupati lovu u trku za Inom? Upitno. Jedini izlaz iz ove situacije je friška lova na TK. Odakle? Vidjet ćemo. Možda neki stranci? U glavnom poslije ovog tjedna više ništa neće biti isto kao dosad. Da Ina nije blokirana već sad bi bili preko 2000 Crobexa.

who dares, wins

Hebe mi se kaj bu Crobex preko 2000 ako moje dionice ne skoče….to će biti crobi zasnovan samo na Ini i HT-u.
Po meni realna cijena Ine upravo je 1700 kn a Ht-a 100 kn. Po tome je Crobi na 1500 bodova. To je realnost. Ovo što se sad događa sa Ht-om i Inom je samo politika.


Hebe mi se kaj bu Crobex preko 2000 ako moje dionice ne skoče….to će biti crobi zasnovan samo na Ini i HT-u.
Po meni realna cijena Ine upravo je 1700 kn a Ht-a 100 kn. Po tome je Crobi na 1500 bodova. To je realnost. Ovo što se sad događa sa Ht-om i Inom je samo politika.

Za to ti tvoje dionice i ne skaču. Mijenjaj strategiju.

who dares, wins

New Report

Close