Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A jesu brzi ovi na bidu LKPC.. [lol]

lp

TILT TILT !! na LKPC

( ja nisam zablokirao )

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Prvi IPO INE dao je snažan zamašnjak ZSE-u,i tada je zapravo počeo snažan rast dionica i burze,nadam se da bi ova ponuda MOL-a mogla biti novi zamašnjak za ZSE jer već dvije godine ovdje se ne dešava praktički ništa [thumbsup]

kako se ne dešava ,pa ostali svi bet gaća

crobex poludi! [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

sve raste HT pada!
[lol] [lol]

pa mora biti balansa

Malo čudno da svi građevinari rastu!?

Dobro je rekao POFUK da ima info da će sve ić UP,UP,UP…, osim izgleda HT-a [wink]


Guraj druge dok se ne oslobodi lova iz Ine.

809.000 * 2.800 = 2.265.200.000,00 kuna pa da samo 10 % uleti na ZSE gdje budu cijene? [tongue]

Što se HT-a tiče, bude li nešto oko Kosova, ode dividenda dolje, a znate što to znači za cijenu dionice.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Što se HT-a tiče, bude li nešto oko Kosova, ode dividenda dolje, a znate što to znači za cijenu dionice.

lp


Biti će dividenda u bakljavama.

who dares, wins


Što se HT-a tiče, bude li nešto oko Kosova, ode dividenda dolje, a znate što to znači za cijenu dionice.

lp

na žalost ne vjerujem da će biti išta oko kosova, a ako i bude vjerujem da će za to koristiti kredit


Što se HT-a tiče, bude li nešto oko Kosova, ode dividenda dolje, a znate što to znači za cijenu dionice.

lp

mislim da će od Kosova biti nešto a bitnije od dividende je gdje će prihodi i dobit u narednim godinama

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

izgleda da su ljudi frustrirani jer ne mogu udarati po asku INE pa nasumičnim zadavanjem naloga lupaju po čemu tko prvi stigne [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close