Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Početak završne faze otimačine ostataka hrvatskog blaga. Sada vam je valjda jasno zašto RH još nije izašla odnosno posljednja izlazi iz krize. [bye]


I što sada ? Vlada je pustila lisicu u kokošinjac.Što će biti sutra s Petrokemijom i Diokijem,hoće li ih Mađari uništiti ?kako će oporba to primiti ? gubi li HDZ izbore ?

prodaće ih Rusima,onda će Ameri kupiti škverove i napraviti vjetrenjače pred lukama,a Kinezima će ustupiti Slavoniju za Solarna elekto-polja,Talijanima otoke za Plantaže maslina i ribarenje, Šume su kupili Bosanci, a kamen RockWool….Rijeke su u sklopu Ina-e,Zrak će narzirati NATO …..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ovo što se dešava sa Inom da se nudi otkup po 56% većoj cijeni desiti će se i na mnogim drugim dionicama. Mnogi će to shvatiti prekasno. Tek sad se ustvari vidi kolliko su dionice u hrv. podcijenjene, a još uvijek ima firmi koje dobro posluju i vrijede nekog vraga.
Oko nekih dionica se mi mali ulagači ciganimo za pol posto zarade, a ne vidimo širu sliku. Ne kažem da dionice možda neće biti jeftinije, ali da li vrijedi ovakve prilike u bodućnosti propustiti zbog 2-3% veće zarade?
Procijenite što u hrv. još vrijedi, pozicionirajte se i čekajte. Ono što nismo do kraja upropastili stranci će znati cijennit kad već mi neznamo.

Ovo bi trebao biti okidač za Crobex.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

cudi me da ne obustavljaju trgovinu INOM do daljnjeg [huh]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

INA – no go. Niks danas od trgovine…

A baš sam se nadao vidjeti pogolemi plus na Crobexu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

4 milje prometa u prvoj sekundi trgovanja.

Ima se s čim, a bogami ima se i jeftino – šta!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Redovni promet 6.509.612,68
Ne valjaju vam dionice? Skupo, rizično, slaba FI? Treba za badava to nekome pokloniti? Sad kad je došo Mađar i nudi bar pola onoga što vrijedi odma to treba zablokirati. Za koga ovaj Samodol samo radi da je meni znati? Sve privatizirati pa i policiju jer ovo ovako više dalje ne ide.

who dares, wins


Redovni promet 6.509.612,68
Ne valjaju vam dionice? Skupo, rizično, slaba FI? Treba za badava to nekome pokloniti? Sad kad je došo Mađar i nudi bar pola onoga što vrijedi odma to treba zablokirati. Za koga ovaj Samodol samo radi da je meni znati? Sve privatizirati pa i policiju jer ovo ovako više dalje ne ide.

Men se čini da naši insajderi slabo divane mađarski tak da ovo s Inom jedostavno nisu skuži i sad su zatačeni, pa se tek sad misle krcat, pa za koji dan preć u medijsku ofenzivu. Moguć je i drugi scenario, da se osvete za ovaka insajderski poraz pa da sadašnje posjednike dionica kazne ko žene, ožene ih, bace im dijonice u ambis toliko da zazivaju hanfu dva puta duže no obično.
No dan konačno nije dosadno na burzi, nije.

A jesu brzi ovi na bidu LKPC.. [lol]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Guraj druge dok se ne oslobodi lova iz Ine.

who dares, wins

Prvi IPO INE dao je snažan zamašnjak ZSE-u,i tada je zapravo počeo snažan rast dionica i burze,nadam se da bi ova ponuda MOL-a mogla biti novi zamašnjak za ZSE jer već dvije godine ovdje se ne dešava praktički ništa [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close