Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Verdi, pa sutra se registriraj kod domaćih brokera i nastavi dalje kao i do sada !
Brokerske kuće zainteresirano očekuju SVE PORTFELJE – iz PRVE GENERACIJE .

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Šta bi tek bilo da sam u kešu i to da si još razbijam glavu hoću li ga dobiti od brokera ili neću.

– mislite li na one kešolovce kojima je lova na brokerskom Prve generacije.

– I love this game.
Pozdrav !



Šta bi tek bilo da sam u kešu i to da si još razbijam glavu hoću li ga dobiti od brokera ili neću.

– mislite li na one kešolovce kojima je lova na brokerskom Prve generacije.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Kaj? Su riknuli?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Šta bi tek bilo da sam u kešu i to da si još razbijam glavu hoću li ga dobiti od brokera ili neću.

– mislite li na one kešolovce kojima je lova na brokerskom Prve generacije.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Kešolovci de nasukali spletom čudnih okolnosti i obilnih snježnih padalina.

who dares, wins


Zamisli sutra bulčine a ja full zablokiran u dinicama ne mogu ni kupiti ni prodati. Šta bi tek bilo da sam u kešu i to da si još razbijam glavu hoću li ga dobiti od brokera ili neću. Možda je to sreća u nesreći.

zaraditi ćeš kao nikada do sada..nećeš prodati prerano [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ostalo mi 2000 kuna na 13stici u prvoj gen…….zna netko dobrog advokata [rolleyes]

ps: lihvari mu došli glave….a ljepo sam govorio [bye]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

….Molimo članove- dojučerašnje partnere – Prve generacije- da obavještavaju ostale kolege o zbivanjima i tijeku odregistracije, naplate i razvoja događaja sa oko 2500 portfelja koji su danas u blokadi.

Očito- mediji nisu sposobni to isto.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami
odgovorio sam na temi "brokerske kuće"

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

danas bi mogli malo rasti malo više za promjenu http://schooloflife.webs.com/

SKDD i HANFA zabranili su raspolaganje novčanim sredstvima ulagača u Prvoj generaciji.
obzirom da se radi o 2300 klijenata, jasno je da se radi o milijunima kuna koje ne mogu danas ni sutra ni tko zna kada opet na burzu!! kako će burza rasti bez novca koji se svaki dan vrtio na ZSE, a sad je blokiran pitaj boga do kada?!?!
ova ZSE je obično sranje, ja najozbilnije razmišljam prodati sve dionice i sve novce prebaciti u banku na oročenje jer ovo više nam smisla!
ovo što se dogodilo klijnetima Prve generacije, HANFA I SKDD mogu svaki čas napraviti svima nama u bilo kojoj brokerskoj kući i [bye] novci barem pola godine [angry]

Danas bi mogli dublje zaroniti, dva dana plusa Crobex-a, pa da bude i treći, to je nerealno, ipak je ovo Hrvatska..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

stidljivo, ali +

New Report

Close