Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kajje ovo…nitko ne zaziva bandu mafijašku mamicu im fondovsku što grobex ne prati europu?
hanfaaa
[lol]

O čemu to vi kolega pričate pa koliko ja vidim Europa je isto kao i mi u plusu jedan od rijetkih dana kada pratimo Europu.


Uplate u mirovinske fondove počele i debeljko odma dok je lova vruća to sebi mariše

Dokad više debeljko


Dok ne pukne,kao i svaki balon.

Evo, HNB je danas intervenirala prodajom 233,7 milijuna eura po tečaju 7,42 i 19. studenog prodajom 116,4 milijuna eura po prosječnom tečaju od 7,391172 kune radi deprecijacijskih pritisaka na kunu, odnosno zaustavljanja slabljenja kune prema euru.

Isto tako, da sprijeće aprecijaciju kune, odnosno zaustavljanja jačanja kune prema euru HNB je 24.6.2010. otkupila od banaka 125,6 milijuna eura po tečaju od 7,201, 24.6.2010. 118,7 milijuna eura po tečaju od 7,20 kune za euro i 9.7.2010. 119,4 milijuna eura po prosječnom tečaju od 7,20

Dakle, u 06 i 07.mj su otkupili 363,7milijuna eura po tečaju 7,20 a u 11.mj. prodali 350,1 milijuna eura po tečaju 7,41 i lijepo u pet mjeseci, bez po muke, zaradili 3,5% čistaka, odnosno 73.521.000,00kuna ili oko 10 milijuna eura.

E to je pravi posao, +7% na godišnjem nivou… sada opet euro može na 7,20 pa idemo u novi krug šišanja [cool]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



kajje ovo…nitko ne zaziva bandu mafijašku mamicu im fondovsku što grobex ne prati europu?
hanfaaa
[lol]

O čemu to vi kolega pričate pa koliko ja vidim Europa je isto kao i mi u plusu jedan od rijetkih dana kada pratimo Europu.
[/quote]

krivo gledaš, EU je danas opet završila crveno, ali uskladit ćemo se mi već sutra s njima [angry]

To današnje naštimavanje je normalno 6 dana crvenila i današnji u zelenom to je normalno za Crobex i FM a sutra opet u revijalnom tonu u pljačku bez čarape na glavi već gospotski lagano al sigurno

Vaš link

zato nama Conan popušta


To današnje naštimavanje je normalno 6 dana crvenila i današnji u zelenom to je normalno za Crobex i FM a sutra opet u revijalnom tonu u pljačku bez čarape na glavi već gospotski lagano al sigurno

Dobro je da na ovoj mafijaškoj burzi postoji dionica poput HT koja im znatno olakšava posao i sakriva sve druge gubitke. [lol]


To današnje naštimavanje je normalno 6 dana crvenila i današnji u zelenom to je normalno za Crobex i FM a sutra opet u revijalnom tonu u pljačku bez čarape na glavi već gospotski lagano al sigurno

Uvažene kolege forumaši i forumašice,

razvidno je, da – kad svijet i evropa raste mi padamo, ZŠTO, jednostavno zato što je to odlična prilika za iskrcavanje na brojnim dionicama a da cijenu ne sruše dramatično!

A kad svijet pada mi rastemo, zato što fond menadžerčići su svjesni činjenice da rasprodajaom usljed crvenila nebi našli puno odvažnih kupaca, i naravno na kraju dana kao i danas sa par tisuća kuna podignu CROBI za određeni postotak….DA kad krene svijet u zeleno oni mogu nastaviti sa rasprodajom.

TUGA, ČEMER I JAD od burze
[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Uvažene kolege forumaši i forumašice,

razvidno je, da – kad svijet i evropa raste mi padamo, ZŠTO, jednostavno zato što je to odlična prilika za iskrcavanje na brojnim dionicama a da cijenu ne sruše dramatično!

A kad svijet pada mi rastemo, zato što fond menadžerčići su svjesni činjenice da rasprodajaom usljed crvenila nebi našli puno odvažnih kupaca, i naravno na kraju dana kao i danas sa par tisuća kuna podignu CROBI za određeni postotak….DA kad krene svijet u zeleno oni mogu nastaviti sa rasprodajom.

…..

ING, meni se ovo što si napisao čini jako nelogično.
Da li vi stvarno mislite da FM (-čići) smiju-mogu-usude se…. ići protiv tržišta?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Opet raspaljotka na ADRS-PA-PA…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Eno na banjalučkoj 2M€ prometa. Ovo je totalno smeće od burze. Ne znam pošto su oni makedonski dinari možda na si oni šibaju.

Denari kolega, ne dinari- 1€ = 60 denara, znači 1 kn = 8 denara


Uvažene kolege forumaši i forumašice,

razvidno je, da – kad svijet i evropa raste mi padamo, ZŠTO, jednostavno zato što je to odlična prilika za iskrcavanje na brojnim dionicama a da cijenu ne sruše dramatično!

A kad svijet pada mi rastemo, zato što fond menadžerčići su svjesni činjenice da rasprodajaom usljed crvenila nebi našli puno odvažnih kupaca, i naravno na kraju dana kao i danas sa par tisuća kuna podignu CROBI za određeni postotak….DA kad krene svijet u zeleno oni mogu nastaviti sa rasprodajom.

…..

ING, meni se ovo što si napisao čini jako nelogično.
Da li vi stvarno mislite da FM (-čići) smiju-mogu-usude se…. ići protiv tržišta?

[/quote]

Tržište kapitala je često puta nelogično, tim tragom i gore napisano nemora bit uvijek logično al činjenično je, i u takvim situacijama FM koriste prilike za iskrcaje i ostale burzovne manevre…….

Dakle da potvrdim danas AZIJSKE, EVROPSKE BURZE U DEBELOM PLUSU A CROBI GAZI U MINUS, sve do 15.55 kad ga ušminkaju na 0 ili + 0,69

Pa sada mi možemo reperkusirati do sudnjeg dana o filozofiji, logici, kvantnoj fizici kretanja Crobeksa.

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close