Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Munješa, dok tebe raskodiraju, ode vlak…

No respect


Izgleda da se isti scenarij ponavlja svako malo.Izađu neke loše vijesti,poluinformacije,dionica padne 10-15% a ekipa uredno pokupi sve na prodaji.[smiley1]

Da ovo je signal da tržištu predstoji rast..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


cazo22: ”
Izgleda da se isti scenarij ponavlja svako malo.Izađu neke loše
vijesti,poluinformacije,dionica padne 10-15% a ekipa uredno pokupi sve
na prodaji.[smiley1]

Da ovo je signal da tržištu predstoji rast..

Slažem se ali ne onakav kakav mnogi nerealno očekuju.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


” Slažem se ali ne onakav kakav mnogi nerealno očekuju.

Bolje da ne bude prejak ili prebrz,rast ipak treba opravdati , u protivno nastaju problemi.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


samo se ti veseli svojoj poziciji u ingri.vjerovatno si čuo od zaovine nevjeste od bratanca da treba kupiti ingru pa si ušao na 38 -39 k i sretan si jer si u plusu . samo da bi mogao mirnije spavati i ujutro se ne buditi preznojen da ti ne propadne 15 k kn uloženih u dionicu,znaj da se trguje na samo 8.6 bv a uz to je podstanar u poslovnoj zgradi gdje im je sjedište.što je prilično čudno za tako respektabilnu kompaniju koja posluje sa poznatim svjetskim diktatorima od velikog gadafija do stevana -zvanog resursi. nije ti baš lako dočekati deset kad se otvara burza,a? i čitaj malo kostolany-a za smirenje probavnih tegoba,pa ćeš možda razumjeti zašto je kolega cayman procijenio da je ispravni dio svog portfelja investirati u dionicu kao llrb.nažalost ,prije toga nisi relevantan nego iritantantan. a okani se pbz i ingre jer ne znaš ni pola mise,kao što mi naš narod rekao. plavi: ” cayman006: ” preko 150.000,00 kuna prometa na Loli ribaru (LLRB). Ne primjećujete? Naravno da ne, kupujete ingru od oppenheimera i kostrenčića koji su prodali 1000 komada…[smiley1] ” Caymane, vidiš da ljudi bježe glavom bez obzira iz te dionice ( LLRB ). Čim se pojavi malo kupnje odmah lupanje. Nema života tu, katastrofalno ulaganje, dok je većina rasla ( Ingra preko 200 % ) , ovo je padalo. Totalni promašaj kolega. A Oppenheim i Kostrenčić su prodali kako bi mogli kupovati u dokapitalizaciji, naravno. A prodali su između ostalog PBZ Equitiju. Oni su izgleda procijenili da je to OK ulaganje. Jest da su se kasno sjetili, ali bolje za nas postojeće dioničare Ingre. A Lolu? Nju neće nitko. [smiley10] ”

Kolega Blackstone znam da nije lako uz takav rast tržišta biti u dionicama koje ne rastu pa čak i padaju.
Lola je od početka godine čak u minusu oko 4 %, druga tvoja uzdanica je SLMK , pa ona je čak 12 % u minusu.Svoje frustracije liječi negdje drugdje , a ne na forumu gdje isfrustriran pišeše gluposti o dionicama o kojima pojma nemaš ( a očigledno i o investiranju isto nemaš pojma, čitaj ti, samo čitaj, i primjenjuj ono što se odnosi na američko tržište , na naše, ma bravo ) kao INGR , ili MMTZ , a koje su porasle parsto % pa ti je to trn u oku.
Što se tiće mog ulaska u Ingru, ja sam ti ulazio na 12 000 i 13 000 znaš ti to?I to ne male novce.
Sve piše , sve je arhivirano, kako moje odlične prognoze i procjene, tako i tvoje gluparije sa LLRB i SLMK.

Neki dan mi frend kaže, pa znaš ti ….. da ima na našem tržištu ljudi koji uz sav ovaj rast zadnjih godina su jednostavno – u gubitku.
REkoh, ma ne…..sada vidim jedan takav primjer,pa ti si pravi primjer luzera , dokaz da i u ovakvoj situaciji može netko izgubiti svoje novce.

Evo ti za kraj link:

http://www.ingra.hr/index.php?page=bizr

Pa mi molim te pronađi sličnu dionicu , koja ima toliki srazmjer ugovorenih poslova , u odnosu na dosadašnje prihode.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


samo se ti veseli svojoj poziciji u ingri.vjerovatno si čuo od zaovine nevjeste od bratanca da treba kupiti ingru pa si ušao na 38 -39 k i sretan si jer si u plusu . samo da bi mogao mirnije spavati i ujutro se ne buditi preznojen da ti ne propadne 15 k kn uloženih u dionicu,znaj da se trguje na samo 8.6 bv a uz to je podstanar u poslovnoj zgradi gdje im je sjedište.što je prilično čudno za tako respektabilnu kompaniju koja posluje sa poznatim svjetskim diktatorima od velikog gadafija do stevana -zvanog resursi.

nije ti baš lako dočekati deset kad se otvara burza,a?

i čitaj malo kostolany-a za smirenje probavnih tegoba,pa ćeš možda razumjeti zašto je kolega cayman procijenio da je ispravni dio svog portfelja investirati u dionicu kao llrb.nažalost ,prije toga nisi relevantan nego iritantantan.

a okani se pbz i ingre jer ne znaš ni pola mise,kao što mi naš narod rekao.

Ingra nije podstanar u zgradi nego je vlasnik zgrade i jos dio iznajmljuje.vidim da ste jako dobro upućeni u ingru


Ingra nije podstanar u zgradi nego je vlasnik zgrade i jos dio iznajmljuje.vidim da ste jako dobro upućeni u ingru

Upučen je u Ingru, isto kao i u ulaganje općenito.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovi korisnici koji omalovažavaju vrijednost dionice Ingre nisu u pravu. Ne znači da neće njihova LLRB porasti, ali sigurno to neće postići na način da se rugaju nama koji ulažemo u Ingru.

prošeći do zgrade pa pitaj pa ćeš malo drugačije pričati.

nemam ja namjeru vama objašnjavati da ingra vrijedi ili ne vrijedi,jer vi to očito ne razumijete kad je imate na ovoj cijeni. ali treba i naći nekoga kome ćeš uvaliti dionicu na 8,6 bv.

firma uvali budali d.d ide dalje.



samo se ti veseli svojoj poziciji u ingri.vjerovatno si čuo od zaovine nevjeste od bratanca da treba kupiti ingru pa si ušao na 38 -39 k i sretan si jer si u plusu . samo da bi mogao mirnije spavati i ujutro se ne buditi preznojen da ti ne propadne 15 k kn uloženih u dionicu,znaj da se trguje na samo 8.6 bv a uz to je podstanar u poslovnoj zgradi gdje im je sjedište.što je prilično čudno za tako respektabilnu kompaniju koja posluje sa poznatim svjetskim diktatorima od velikog gadafija do stevana -zvanog resursi.

nije ti baš lako dočekati deset kad se otvara burza,a?

i čitaj malo kostolany-a za smirenje probavnih tegoba,pa ćeš možda razumjeti zašto je kolega cayman procijenio da je ispravni dio svog portfelja investirati u dionicu kao llrb.nažalost ,prije toga nisi relevantan nego iritantantan.

a okani se pbz i ingre jer ne znaš ni pola mise,kao što mi naš narod rekao.

Ingra nije podstanar u zgradi nego je vlasnik zgrade i jos dio iznajmljuje.vidim da ste jako dobro upućeni u ingru

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

ingra:

Ingra nije podstanar u zgradi nego je vlasnik zgrade i jos dio iznajmljuje.vidim da ste jako dobro upućeni u ingru

Upučen je u Ingru, isto kao i u ulaganje općenito.
[smiley2]

smijesan covjek.odakle tebi informacija da je ingra podstanar?pitaj nekog tko poznaje ingru.

Europa cijela u crvenom (http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe)

A kod nas slicna situacija….. Pocela je k********… I to ne jucer nego prije 10 dana….

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Amerika, Afrika i Srednji Istok te Hong Kong………sve se ZELENI…..da zelenije nemre bit……he he….[smiley1]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close