Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam da li ste primjetili,ali "zadnjih" dana se dnevni promet na burzi znatno povećao .
Mislim da bi to mogao biti dobar znak?!
Pozdrav

…Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a
fukara se obogati…
Ivo Andric

( Nije zabadava dobio Nobela)

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

pobjegla kupnja na vdkt…fino se izduvo

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/2011.-na-Burzi-sve-ce-biti-isto-kao-lani-Vladina-ocekivanja-nerealna?homesrclink=carousel

Ovo je fascinantno kako naši brokerčići mogu uvidjet rasplet čitave 2011 pa već možemo
reć i 2012-te.
Ako se neko pito ko bi mogo imat kristalnu kuglu evo vam odgovora. Moj komentar bi bio
"izrazito degutantno" pa čak i ako je od naših "stručnjaka".


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/2011.-na-Burzi-sve-ce-biti-isto-kao-lani-Vladina-ocekivanja-nerealna?homesrclink=carousel

Ovo je fascinantno kako naši brokerčići mogu uvidjet rasplet čitave 2011 pa već možemo
reć i 2012-te.
Ako se neko pito ko bi mogo imat kristalnu kuglu evo vam odgovora. Moj komentar bi bio
"izrazito degutantno" pa čak i ako je od naših "stručnjaka".

Što se čudiš pa ti isti ti stalo sole ovdje po forumu svaki dan i noć i truju ljude

mi smo zadnji čuli za rat, zato kod nas rat još uvijek traje, rekao bi nesmijenjeni kreator preživljavanja


pobjegla kupnja na vdkt…fino se izduvo

pauza na baušteli, a ha , sada da u miru pročitamo koliko smo mi to posla dobili od tih 14 mlrd.$ i kako ćemo to naplatiti


…Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a
fukara se obogati…
Ivo Andric

( Nije zabadava dobio Nobela)

ali tada burza nije imala ovakav koncept, dnevni


Ovo zveckanje oružjem na Korejskom poluotoku bi moglo biti okidač za neke dionice. Tipujem na naftu i brodare. [bye]

Nafta +2,99, a i kod brodara zelenjava (ali ne u bananiji. [lol]



Ovo zveckanje oružjem na Korejskom poluotoku bi moglo biti okidač za neke dionice. Tipujem na naftu i brodare. [bye]

Nafta +2,99, a i kod brodara zelenjava (ali ne u bananiji. [lol]
[/quote]

Nema veze današnji rast nafte sa jučerašnjim napadom…nafta je jučer reagirala padom na taj napad a USD je snažno skočio. Tek da se zna.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Prije će biti da danas sve raste jer se sranje stišalo, a paničari prejako odreagirali.
(Na žalost ovaj komentar se ne odnosi na domaće tržište).

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


Prije će biti da danas sve raste jer se sranje stišalo, a paničari prejako odreagirali.
(Na žalost ovaj komentar se ne odnosi na domaće tržište).

Tek će sada uslijediti krcanje naftom. [bye]

New Report

Close