Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bisakovi ne laprdaj, rastemo jer je zelena euforija na EU burzama, neki indexi su iznad +2% [thumbsup]
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Vjerujem da su fondovi počeli "pumpati" index prije kraja poslovne godine, možda je krenuo lagani Božićni rally, pa vjerujem će Novu godinu Crobi dočekati na min 2000.

U 3Q sastavnice Crobexa su imale rast prodaje i rast EBITDA u odnosu na isti kvartal prošle godine. U rujnu su narudžbe u industriji rasle 62 %.
Te brojke pokazuju pozitivne trendove u gospodarstvu i normalno je da institucionalni ulagači kupuju dionice!


bisakovi ne laprdaj, rastemo jer je zelena euforija na EU burzama, neki indexi su iznad +2% [thumbsup]
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

"Pristojni" čovječe,mi rasli jučer oko 2%!!! Europa ne!!!Puno manje!!!
Što se tada desilo? Da li je "Jaca" podigla indexe ili rezultati društava?
Teški dani za katastrofičare!!!
Pozdrav



bisakovi ne laprdaj, rastemo jer je zelena euforija na EU burzama, neki indexi su iznad +2% [thumbsup]
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

"Pristojni" čovječe,mi rasli jučer oko 2%!!! Europa ne!!!Puno manje!!!
Što se tada desilo? Da li je "Jaca" podigla indexe ili rezultati društava?
Teški dani za katastrofičare!!!
Pozdrav
[/quote]
Ma ajde ba kradeze ima crnih fondova gdi god se okrene šta je njima to pomaknuti 20%

who dares, wins

Šta se sada ne bunite da se s Crobexom netko poigrava spuštajući ga sa dionicama ADRS, ERNT, ATGR, INA, PODR i ZABA?
Još malo pa smo u minusu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Šta se sada ne bunite da se s Crobexom netko poigrava spuštajući ga sa dionicama ADRS, ERNT, ATGR, INA, PODR i ZABA?
Još malo pa smo u minusu.

Crnilo i crvenilo nadahnjuje katastrofičare ,kao i žuti tisak i tabloidi.
Porast naruđbi u industriji od 62% niti ne spominju!!!
Pozdrav

za dlaku smo još u zelenome, crobex je na +0,03%. izgleda da je pitanje trenutka kad ćemo otići u crveno dok vani burze rastu po +2%!!!
doduše, vani imaju razloga za rast, a mi s ovom vladom možemo samo…. [cry]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Bravo.

CROBEX 1.847,44 -0,02%
CROBEX10 985,00 -0,08%

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

jednostavno je
financijski sektor nas sve drži za jaja…onaj tko kontrolira novac kontrolira i cijene…zašto bi kupovali skupo kad mogu jeftino ? kad dođe vrijeme prodavati će skupo i opet pobrati vrhnje…

početna euforija je splasnula, vraćaju se i cijene polako na početne pozicije?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!


za dlaku smo još u zelenome, crobex je na +0,03%. izgleda da je pitanje trenutka kad ćemo otići u crveno dok vani burze rastu po +2%!!!
doduše, vani imaju razloga za rast, a mi s ovom vladom možemo samo…. [cry]

Dajte pričekajte kolega, bude vam kolega bisakovi razjasnio malo tko je i što HDZ.
I naša vlada.
Isto kao što je razjasnio kako je Vupik odlično ulaganje na 140 kuna.
Šteta da je sada 50 kuna ( Vupik mislim ).

A niti ostale investicije mu nisu bolje ( upozorili su me dobronamjerno na Validus, tamo su mu gubici također ogromni – tko zna – ZNA SE ), već kad sam kolegu spomenuo, a spomenuo sam ga samo zato jer mi je on prvi pao na pamet kada već spominjete našu vladu.
Treba netko i obraniti vladu, nije valjda da su svi protiv?
On je veliki zagovornik HDZ-a i vlade. Isto kao što je veliki zagovornik Vupik-a i Validusa ( sa 140 na 50, to stvarno treba znati, Validus se uopće ne usudim pogledati..).

Biti će bolje, jer gore ne može.

DAX + 1,44 %

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Tripled, 18.11.2010. u 14:49

Biti će bolje, jer gore ne može.

Plavi je dobro napisao.I ja mislim da je gospodin Šuker izuzetno sposoban i odgovoran čovjek i da ga trebamo još više cijeniti jer je poput oca svima nama [smiley] [thumbsup]

New Report

Close