Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nakon jučerašnjeg potopa, danas imamo odbijanac….bar se malo lakše diše [smiley]

Prije ce biti da se pumpaju indeksne dionice a ostale nesto sitno slijede. Posebno se odnosi na HT

Fino se frankenštajn skuplja po cca 700

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



nakon jučerašnjeg potopa, danas imamo odbijanac….bar se malo lakše diše [smiley]

Prije ce biti da se pumpaju indeksne dionice a ostale nesto sitno slijede. Posebno se odnosi na HT
[/quote]
kako se to pumpa?
Kaj uzmeš pumpu pa napumpaš ko gumu…ali moraš duvat kroz usta…

kakve gluposti sve ovdje necemo procitat

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




nakon jučerašnjeg potopa, danas imamo odbijanac….bar se malo lakše diše [smiley]

Prije ce biti da se pumpaju indeksne dionice a ostale nesto sitno slijede. Posebno se odnosi na HT
[/quote]
kako se to pumpa?
Kaj uzmeš pumpu pa napumpaš ko gumu…ali moraš duvat kroz usta…

kakve gluposti sve ovdje necemo procitat
[/quote]

-ako raste znači da neko namjerno pumpa
-ako pada onda sigurno neko namjerno ruši

svaka promjena cijene je materijal za hanfu! ovaj forum je zakon [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Sve samo pumpanje neko, nije niti lako ovima koji bi htjeli kupiti Luku Ploče, ima ih do 1 300 na bidu tucet, točnije 152 komada, a prodaje nema niodkuda.

Izgleda da se riješili margin callovi pa možemo natrag prema gore.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nije loš promet! [smiley]
Evo ja cu dobit prve sijede dok cekam na bidu LKPC!
Parangali su postavljeni,ali nema ulova danas!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

Ajmooooooooooooo vrijeme je da se kreneeeeeeeeeeeeeeeeee

Rekao sam vam da se jedan fondić uključio u kupnju

A sad bi molio mirovince jedno kordinirano istresanje bi bilo poželjno što više i što brže otresite po bidu i to po građevincima oni nevaljaju ajmoooooooo



nakon jučerašnjeg potopa, danas imamo odbijanac….bar se malo lakše diše [smiley]

Prije ce biti da se pumpaju indeksne dionice a ostale nesto sitno slijede. Posebno se odnosi na HT
[/quote]

men s’ čini da ovi u HT-ju i ZAbi imaju kompresor, možda pumpaju da lakše leti, samo moraju paziti da ne eksplodiraju baloni




nakon jučerašnjeg potopa, danas imamo odbijanac….bar se malo lakše diše [smiley]

Prije ce biti da se pumpaju indeksne dionice a ostale nesto sitno slijede. Posebno se odnosi na HT
[/quote]

men s’ čini da ovi u HT-ju i ZAbi imaju kompresor, možda pumpaju da lakše leti, samo moraju paziti da ne eksplodiraju baloni
[/quote]

Jel se to opet Luković treba istovariti na račun budućih mirovina. [lol]





nakon jučerašnjeg potopa, danas imamo odbijanac….bar se malo lakše diše [smiley]

Prije ce biti da se pumpaju indeksne dionice a ostale nesto sitno slijede. Posebno se odnosi na HT
[/quote]

men s’ čini da ovi u HT-ju i ZAbi imaju kompresor, možda pumpaju da lakše leti, samo moraju paziti da ne eksplodiraju baloni
[/quote]

Jel se to opet Luković treba istovariti na račun budućih mirovina. [lol]
[/quote]
prenisko je za njega. bar si tako mislim. neko od njegovih. za njih uvijek ima kupac. zato mi se ova burza zgadila doživotno.

who dares, wins



@miami

uzalud kukanje, dok se ova vlada ne makne nema pomaka naprijed….znači još najmanje godinu dana [shocked] [cry]

Što je ovo danas?
Urota?
Tko "pumpa" Crobex?
Vlada je možda kriva i što Crobex raste?
Pozdrav

New Report

Close